Komerční články

Čím zabavit děti na vaší zahradě? Víme to!

„Zábava“ na zahradě pro dospělého jedince, je vcelku jasná. Buď odpočinek u bazénu na pohodlném lehátku nebo klasické zahradní práce. Pokud však potřebujete zabavit svého potomka, je třeba vymyslet něco akčnějšího.. Přinášíme vám několik tipů, se kterými se vám to rozhodně povede. Vsadit můžete na:

  • Skluzavky.
  • Houpačky.
  • Pískoviště.
  • Trampolíny.
  • A spoustu dalších vychytávek z dětských hřišt.

shutterstock_181637243

Začínáme skluzavkami

Skluzavky miluje každé dítě, i vy jako dospělí máte jistě občas chuť se sklouznout. Od let Vašeho dětství  doba mírně pokročila. Od obyčejných skluzavek se dnes můžete dostat k celé řadě zajímavých modelů. Máme-li být konkrétní, velmi vyhledávaná skluzavka je s nerovnou plochou.. Modely pro ty náročnější přesahují délku 3 metrů, což je také záruka dokonalé zábavy. Skluzavka může být samotným prvkem, tak součástí zahradních dětských hřišť. Ty není třeba navštěvovat na veřejných místech, jelikož si je můžete pořídit i na vlastní zahradu.

Houpačky, které nezklamou

Dokážou zabavit děti na dlouhé hodiny. Ty menší je vhodné nenechávat bez dozoru a pomoci jim s houpáním, větší děti to bez problémů zvládnou sami. Na co se při výběru správné houpačky zaměřit primárně? Roli by měla hrát samotná konstrukce, nosnost, stejně tak provedení. Dnes se můžeme setkat s modely, které jsou určené i těm nejmenším dětem. Obsahují řadu bezpečnostních prvků, díky kterým se nemusíte obávat, že by snad dítě z houpačky vypadlo.

Hledáte klasiku? Potom vsaďte na pískoviště

Pro dospělého je to jen obyčejný písek. Pro děti je to místo, kde mohou popustit uzdu své fantazii. Holčičky budou péct bábovičky a jinak „vařit“, kluci zase vytvoří imitaci města s mnoha silnicemi, hrady a hory. Fantazii se meze rozhodně nekladou. Nechcete-li jen vysypat kupu písku do rohu zahrady nebo nemáte možnost konstrukci pískoviště vyrobit svépomocí, nezoufejte. Můžete jednoduše koupit hotové pískoviště i včetně doplňků, které mohou být například lavičky apod.

Co potěší nejvíc? Trampolína!

Co by mělo každé dítě mít? Rozhodně je to dostatek pohybu. Pokud je běhání po zahradě dříve či později omrzí, skákání na trampolíně rozhodně ne. I ta se může stát součástí zahrady. Stačí vybrat model vhodné velikosti.. Proč ji pořídit? Budete tak mít jistotu, že se váš potomek hýbe a má dostatek pohybu. Díky trampolíně posiluje svalstvo téměř celého těla, zlepší se jeho oreintace v prostoru a také koordinace pohybu. A pokud snad nastane moment odpočinku, můžete si trampolínu vyzkoušet také. Může se stát, že se vám nebude, vydobyté území, chtít navracet zpět.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *