podlahy
Komerční články

Elegantní podlahy pro váš domov

[dropcap]K[/dropcap]rásné a elegantní podlahy – takové si přejeme všichni. Jaký typ podlahových krytin je však nejlepší? Přinášíme vám tipy na nejmodernější typy podlahových krytin, které vás jistě zaujmou nejen svým moderním designem.

podlahy

 

Prvním typem jsou podlahy quick-step. Tento nový typ podlah je velice stabilní a odolná vůči jakémukoli opotřebení. Někteří dodavatelé na tento typ podlah dávají také neuvěřitelnou záruku – dvacet pět let! S podlahami quick-step tak rozhodně nešlápnete vedle. V rámci podlah quick-step si můžete vybrat typy podlah dřevěných, laminátových i vinylových. Quick-step podlahy se velmi snadno pokládají a vydrží vám dlouhá léta. Hodí se tak do kuchyní, obývacích pokojů i ložnicí. Quick-step podlahy si hravě poradí tak s dětmi nebo domácími mazlíčky.

Druhým typem podlah jsou pak podlahy Kronotex. Tento typ podlah je vysoce ekologický, neboť je vyroben z přírodních a tedy obnovitelných surovin. Jejich údržba je velice snadná. Podlahy Kronotex také skvěle izolují zvuk. Pokud vám tedy vadí dupání ratolestí či manžela nebo manželky, jsou podlahy Kronotex tou správnou volbou. Při pokládce tohoto typu podlah můžete také využít podlahového topení. Podlahy Kronotex skvěle vedou teplo a jsou antistatické. Vybrat si můžete z několika speciálních řad podlah značky Kronotex. Kronotex nabízí jedinečný moderní design a eleganci.

[box type=“info“ ]

Chcete se o nových typech podlah dozvědět více a popřípadě si je také prohlédnout? Nabízí je společnost Keramika Soukup a to včetně speciální záruky na podlahy quick-step. Navštívit můžete oficiální internetové stránky www.keramikasoukup.cz nebo se vydejte do jedné z kamenných poboček. Ty najdete například v Plzni, Praze, Horažďovicích nebo v Žilině. Ať už si vyberete kteroukoli cestu, vždy získáte kvalitní zboží a plný servis. Keramika Soukup je česká firma, která vám dále nabízí například sanitu, dveře, obklady, dlažbu, atd.

[/box]

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.