Kávovar
Komerční články

Jaký zvolit kávovar? Připravte si třeba exkluzivní italské espresso

Také si nedokážete představit začátek svého dne bez vychutnání oblíbeného šálku kávy? V tom případě rozhodně nejste žádnou výjimkou a řadíte se do skupiny celého zástupu kávových labužníků. Pokud si však chcete kávu skutečně vychutnat, určitě stojí za to pořídit si kvalitní kávovar. Jedině tak získáte kávu, kterou znáte z kaváren, ale nyní si ji budete moci vychutnat kdykoliv doma. Kromě toho je kávovar také skvělým exkluzivním doplňkem každého moderního interiéru.

Kávovar
Kávovar

Můžete si vybírat z celé řady kávovarů

Kávovary existují na trhu mnoha podobách. Je dobré mít přehled o tom, co si můžete dnes koupit, abyste udělali skutečně optimální volbu. Kávovar totiž mnohdy není úplně nejlevnější záležitostí, je to ale dobrá investice na dlouho dopředu. Kávovar nevybíráme pouze podle množství funkcí, ale také podle toho, zda se jedná o:

  • Automatický kávovar
  • Kapslový kávovar
  • Pákový kávovar

Stále větší popularitě se těší automatické kávovary, s nimiž je příprava kávy opravdu dílem několika okamžiků, a navíc vypadají opravdu luxusně. Rozhodnete-li se třeba pořídit kávovary Jura, získáte opravdu komfortního pomocníka pro přípravu vašeho oblíbeného cappuccina nebo latte. Volit lze také kapslové kávovary s přijatelnější cenou. Pokud si chcete užít skutečně celý proces přípravy kávy, jsou pro vás zajímavé také pákové kávovary. Je s nimi však samozřejmě více práce.

Pravé italské espresso

Neexistuje možná větší etalon ve světě kávy, než je právě italské espresso. Jsou to ostatně Italové, kteří si u mě jí pití kávy opravdu vychutnat. Pokud si chcete vychutnat také samotnou přípravu kávy, jsou k tomuto účelu určeny moka kávovary, které v Itálii představují populární kaťogo, což je jejich familiární přezdívka. Jedná se o kávovar ve tvaru typické konvičky, který se stane rovněž skvělým stylovým doplňkem vaší domácnosti. Kdokoli vás navštíví, bude vás považovat za skutečného znalce kávy!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.