Komerční články

Neplačte nad nedostatkem prostoru. Buďte nekompromisní!

Také se potýkáte s nedostatkem úložných prostor? Nezáleží na tom, zda máte dvoupokojový byt nebo rodinný dům. Prostoru na oblečení a boty nikdy není dost. Jak tedy malou místnost jako je chodba využít zcela prakticky, esteticky a zcela na maximum?

Ukládání šatů

Všichni to známe. „Tyhle šaty jsou sice staré, ale třeba se mi ještě někdy budou hodit, a naopak do těchto džín už se mi letos určitě pomůže zhubnout“. Jakmile se k nám nastěhuje partner/ka, už se začínají prostory na ukládání šatů pomalu ale jistě zaplňovat. A když do toho přijdou ještě děti? Ať už bydlíte v bytě či rodinném domě, bez předsíňové stěny se ve většině případů neobejdete.

Žádné slitování

Občas prostě musíte být módním hrdlořezem, neboli nesmutnět nad každým kouskem nenošeného oblečení, ale naopak šatní prostory provzdušněte. V ideálním případě by na vás takovéto „vášně“ měly přijít dvakrát do roka – po zimě a na konci léta. Když v rámci této uklízecí mánie odnesete zimní kousky do sklepa či komory, a naopak vytáhnete letní oblečení, vězte, že budete mít mnohem více prostoru.

I když máte desítky bot…

Když vidíte zlevněné boty, nedokážete se ovládnout, a tak se vaše prostory plní rozličnými páry různých druhů obuvi? I to lze řešit. Vytvořte si stejný systém jako na ukládání šatů. Ty páry, které v aktuálním období nevyužíváte, odneste například po zimě do sklepa. Před zimou pak naopak zase do sklepa umístěte letní boty a zimní dejte „do provozu“.

V chodbě by vám rozhodně neměl chybět praktický botník, a to buď nižší, na který si pohodlně při obouvání sednete nebo naopak vyšší, který bude mít větší množství přihrádek.

Tip: botníky do předsíně a široký sortiment toho nejlevnějšího nábytku pořídíte nyní za super ceny na e-shopu Nabytek-helcel.cz.

Disciplinovanost na prvním místě

Během roku nastane spousta povinností, které jsou někdy zcela neodkladné. Mnohdy nám ale dlouží jako alibi, abychom nemuseli dělat to, co nechceme – například právě třídění zimních či letních bot a šatů. Vyhněte se těmto tendencím a stanovte si vždy jedno odpoledne na tyto činnosti, které na danou sezónu odlehčí vašim skříním.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.