Dětský pokoj
Komerční články

Ozvláštněte zeď v dětském pokoji – 3 tipy, které nezklamou

Máte syna nebo dceru? Pokud ano, jistě chcete, aby jeho dětský pokoj vypadal skutečně dokonale. Jak toho docílit? Je několik možností, kterými se lze vydat. My se podíváme na tři hlavní cesty, se kterými zaručeně vedle nešlápnete.

Dětský pokoj
Dětský pokoj

Samolepka jako hit poslední doby

To první, na co se společně zaměříme, jsou samolepky. Ty jsou v posledních letech velkým hitem, který lze využívat v jakémkoliv interiéru. A jelikož existují i dětské samolepky na zeď do pokoje, není problém jejich využití i v dětském pokoji. Je jasné, že zde budete vybírat hlavně z dětských motivů. Mohou to být postavy z filmů, u kluků auta a u malých slečen princezny. A jaká jsou pozitiva tohoto řešení?

  • Bohatý výběr motivů za dobré ceny.
  • Snadné nalepení i v jedné osobě.
  • Vysoká kvalita a dlouhá životnost.
Nálepka na zeď pro děti Mapa
Nálepka na zeď pro děti Mapa

Co takhle tapetu?

Máte tento produkt spojený s nevzhledným provedením, které se používalo hlavně v minulosti? Je nejvyšší čas, abyste se seznámili s tím, že moderní tapety na zeď do pokoje vypadají zcela jinak. Podobně jako samolepky, i toto řešení se na zeď snadno lepí. Dále je unikátní tím, že kromě různých klasických motivů není problém třeba v tom, že je použita fotografie zajímavého místa. A velikost? Není problém tapetu nalepit na celou stěnu a tak výrazně ozvláštnit jednu část dětského pokoje. Samozřejmě tematicky s ohledem na to, co se vašemu potomkovi líbí.

Klasika také nezklame

Náš třetí tip můžeme nazvat klasickým. Máme na mysli obrazy, které jsou dnes nedílnou součástí různých interiérů. Pokud máte syna nebo dceru spíše mladší, doporučíme nevolit malovaný obraz, ale raději fotografii. Proč? Jelikož zde budete mít na výběr mnoho různých motivů, které se opět mohou tematický velmi dobře hodit do stylu pokoje, ale i toho, co má vaše dítě tolik rádo. I obraz se tedy může stát zajímavým prvkem, který vás v dětském pokoji zaručeně nezklame. Tím si buďte jisti.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.