Komerční články

Proč se rozhodnout pro srubový dům

Srubový dům představuje nadstandardní komfort při užívání obytných prostor. Cítit se jako v pohádce při každém kroku v moderně vybudovaném bydlení se zachováním podmanivé atmosféry, to jsou hlavní priority kvalitně odvedené práce, za kterou stojí společnost Woodlife. Sruby a dřevostavby jsou z aktuálního hlediska hodně vyhledávaným stavebním projektem přinášející trvale nepřekonatelný zážitek. Domov by pro vás měl být útěchou pokaždé, když se k němu vracíte ze zaměstnání s přáním obnovit si psychickou i fyzickou rovnováhu. Načerpejte do svého nitra čerstou energii a nechejte se konejšit příjemným designem dřevostavby.

screen-woodlife-srubovy-dum

Proč se rozhodnout pro srubový dům?

Ptáte se sami sebe, proč se rozhodnout pro srubový dům? Kde se náhle objevila navýšená vlna zájmu ze strany samotných klientů? Srubové domy jsou společností Woodlife realizovány především dle individuálních požadavků. Jedná se vždy o originální až atypický projekt nesoucí charakteristický rys každého klienta zvlášť.

Srubové domy jsou zhotovovány z vysoce kvalitního vysušeného hoblovaného smrku, který je navíc opracovaný dvojitou péro-drážkou. Při výčtu výhod a jasných signálů vedoucích k výslednému uznání nadřazenosti těchto dřevostaveb nesmíme opomenout na tepelnou izolaci z kamenné vlny, ovčí vlny nebo dřevité vlny.

Srubové domy na klíč a jejich výhody

Srubové domy na klíč sebou přinášejí i celou řadu nepostradatelných výhod. Především se vyznačují skvělími izolačními vlastnostmi. V útrobách dřevostavby se budete v optimálním klimatu cítit příjemně.

Nemusíte se dokonce obávat energetické náročnosti dřevostaveb, patří do oblíbeného segmentu s označením nízkoenergetické stavby.  Použitý materiál při výstavbě deklaruje certifikační označení. Právě z těchto důvodů může společnost Woodlife poskytnout záruku na celých 36 měsíců.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *