Samolepky na zeď
Komerční články

Samolepky na zeď: Jaké motivy se hodí do jednotlivých místností?

Zdá se vám váš interiér poněkud fádní a nudný? Možná se nebude jednat pouze o jakýsi klam, ale holou a smutnou realitu. Bohužel. Stát se může, nicméně napravení takovéto situace není nijak složité. Stačí pouze pořídit ty správné dekorační předměty. Výbornou volbu představují především samolepky na zeď. Vyznačují se totiž maximální kompaktností, jednoduchostí použití a samozřejmě stylovým designem. Motivů na výběr je spousta. my se na některé podíváme podrobněji v tomto článku.

Samolepky na zeď
Samolepky na zeď

Známé světové dominanty nejen pro cestovatele

S návštěvou cizích krajin je to v současné koronavirem postižené době hodně nepříjemné. vycestovat někam ven sice lze ale zrovna jednoduché to není. Vy si do interiéru můžete pořídit nějaké kvalitní samolepky na zeď, jež znázorňují dominantní stavby různých metropolí. Jen namátkou bychom mohli jmenovat třeba takovou slavnou Eiffelovu věž. Vždyť tuto známou stavbu navštíví skoro každý, kdo míří za prohlídkou Paříže. A co taková šikmá věž nacházející se v italské Pise? Výjimečné je z hlediska konstrukce také koloseum.

Svítící samolepky

Mají vaše děti strach, když jdou spát? Možná ano a může za to nejspíše černočerná tma, jež se vytvoří. Jasně, nepříjemnost, již je ale možné řešit velmi jednoduše. Stačí pořídit svítící samolepky. Ty dokážou nabídnout světlo i v úplně tmavé místnosti. Děti se tak mohou dívat na motivy různých hvězdiček nebo malých měsíčků či jiných vyobrazení. Budou se s výraznou samolepkou na zeď cítit mnohem bezpečněji.

V zajetí minimalismu

I minimalistické motivy jsou moc hezké a rozhodně se vyplatí na některé vsadit. Výborné jsou třeba takové barevné hvězdičky, jež mohou být klidně i na několika stěnách v daném interiéru. Jinak je ale možné volit i mnohé jiné motivy, které padnou třeba do dětského pokoje.

Zdroj obrázku:
Photographee.eu / Shutterstock.com

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Samolepky na zeď: Jaké motivy se hodí do jednotlivých místností?