Komerční články

Sedací souprava jako srdce obývacího pokoje: 3 tipy pro správný výběr

Chtěli byste mít stylové bydlení, které bude zároveň i funkční? Aby ne, vždyť takový moderní interiér je bezesporu sněm mnohých z nás. Hodně důležitý je z hlediska maximální funkčnosti především obývací pokoj. Právě tady trávíme spousty času a bavíme se tady jak spolu, tak i třeba s návštěvami, jež přijdou. Ideální je proto, když se srdcem takovéhoto obývacího pokoje stane elegantní a maximálně prostorná sedací souprava. Na trhu je jich hned spousta, a tak se podíváme na 3 velmi důležité aspekty týkající se nákupu tohoto nábytku.

Sedací souprava

Tvar soupravy musí odpovídat prostoru

Přesně tak, do velkého obývacího pokoje se pochopitelně hodí velká moderní prostorová sedací souprava. Ta bez větších problémů dokáže nabídnout dostatek prostoru klidně i 6 sedícím osobám. když se navíc doplní o elegantní křesla, případně taburety, není vůbec co řešit. Do malých interiérů je vhodnější zvolit rohovou sedačku, která dokáže kopírovat stěny, a ušetří tak potřebné místo. V každém případě není od věci nejprve vyměřit místo, kam má sedací souprava přijít, a až poté vybírat model podle dispozic.

Elegantní barvy a kvalita potahové látky

Barevný odstín se vyplatí volit především podle charakteru dané místnosti, respektive její výmalby. Nejvíce možností volby se nám nabízí v momentu, kdy je interiér vymalován pouze bílou barvou. Co se týká materiálu potahové látky, ten by měl být maximálně pevný. Hodně oblíbená je přírodní kůže, případně obdoba semiše. Jinak lze volit i klasické látkové potahy, na něž se vztahují mnohé slevové kupóny.

Využití sedací soupravy

Také na tuto skutečnost je zapotřebí myslet. Vždyť třeba taková rozkládací sedací souprava nabízí v podstatě ještě jeden pokoj navíc pro návštěvu, jíž se nechce domů. Stejně tak jsou výborné rozkládací sedačky disponující úložným prostorem. Při dnešním minimalistickém stylu budete rádi za každé volné místo. A jak nakoupit sedačky za výhodné ceny? Stačí využít slevové kupóny 4home.

Zdroj obrázku:
Rodenberg Photography / Shutterstock.com