Komerční články

Ušetřete na vybavení domácnosti a to i díky rychlé půjčce

I díky půjčce s RPSN přes 3 000 % můžete snadno ušetřit na novém vybavení domácnosti. Stačí, když využijete koupě ve slevě, jejíž výše začíná na 20 %. Nevěříte? Tak my Vám to spočítáme…

V modelovém příkladu počítejme s výší půjčky 10 000 Kč se splatností 15 dnů, u které přeplatíte 1 485 Kč (tj. celková částka, kterou budete vracet je 11 485 Kč)*. Pokud se Vám podaří nakoupit vybavení domácnosti, jehož původní cena byla 10 000 Kč a které je zlevněno o 20 %, ušetříte reálně 515 Kč. Výše úspory se samozřejmě odvíjí od splatnosti a výše půjčky. Na čím kratší dobu si půjčujete, tím méně přeplatíte a tím více ušetříte (např. při splatnosti 10 dnů je úspora u půjčky 10 000 Kč celkem 1 010 Kč**).

shutterstock_38098288-490x300

Peníze na účtu můžete mít již v den podání žádosti o půjčku

Navíc, peníze z půjčky můžete mít na Vašem bankovním účtu již v den podání žádosti (v případě, že splníte podmínky společnosti Kouzelná půjčka), žádost o ni Vám nezabere více jak 5 minut. Toto řešení tedy můžete použít i v případě spontánního rozhodnutí, kdy Vám padne do oka bytový doplněk, bez kterého prostě nemůže dál žít.

Rychlá a prověřená rychlá půjčka

Půjčku od společnosti Kouzelná půjčka získáte vždy dle zákona o spotřebitelském úvěru, který Vás jako klienta chrání před nekalými praktikami. Transparentnost nabídky a férové podmínky jsou také důvodem, proč se půjčka od společnosti Kouzelná půjčka umístila na 2. – 3. místě nedávného testu nezávislých analytiků, viz zde.

Pokud tedy máte možnost koupě části vybavení domácnosti ve slevě, neváhejte a požádejte ještě dnes o rychlou půjčku společnosti Kouzelná půjčka přímo na webu www.kouzelnapujcka.cz.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.