Komerční články

Účinnou ochranou proti hmyzu jsou sítě do oken i dveří

Sítě jsou stále žádanějším doplňkem oken a vstupů, kudy dovnitř proudí množství létavého či lezoucího hmyzu. Z hlediska uživatelů jde o zdaleka nejúčinnější řešení a současně investici, která se z dlouhodobého hlediska rozhodně vyplatí. Díky moderním technologiím zakázkové výroby, sítí proti hmyzu na dveře a okna pod značkou Minirol, jde navíc skutečně o produkt na míru.

Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu

Typy sítí proti hmyzu

  • Pevné sítě

Tento typ hliníkové konstrukce lze umístit do všech typů oken a dveří. Díky použití odpovídajících držáků není potřeba při montáži nijak zasahovat do rámu okna. Pevnou síť proti hmyzu lze díky jednoduchosti provedení snadno sundat a opět ji upevnit zpět. V případě sítě do dveří, která v otvoru funguje jako druhé dveře, je možné použít samozavíratelné panty k zajištění maximální ochrany.

Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu
  • Rolovací sítě proti hmyzu

Tento model se využívá na okna a dveře, kolem kterých není dost prostoru pro pevnou nebo posuvnou síť. Systém rolovacích sítí umožňuje horizontální i vertikální stahování a vytahování sítě dle potřeby. Síťovina se navíjí do hliníkového boxu stejně jako roletové stínění. Sítě proti hmyzu na okna i dveře se ovládají pomocí madel, u vyšších oken vám s manipulací pomůže šňůra.

 

  • Plisované sítě proti hmyzu

Skládaná síťovina více připomíná jemnou záclonu než ochrannou síť. Plisé je vhodné k použití do velkých stavebních otvorů, kde je nahoře umístěno ve vodicím profilu a dole  v nízkém PVC profilu. Minirol je značkou sítí vyráběných na míru.

  • Integrovaná síť v roletovém boxu (pouze na okno)

Síťku proti hmyzu lze bez problémů umístit do boxu stínicí rolety, takže jí nemusíte na okně mít trvale. Výhodou tohoto řešení je možnost ovládat síť i roletu zvlášť. Rolovací systém Minirol interiér jednoduše ochrání před hmyzem, prachem, deštěm i větrem.

Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu
  • Posuvné sítě (dveře)

Dveřní sítě proti hmyzu se používají u francouzských oken, vstupů na terasu či do zahrady. Jde často o místa, kde není prostor pro pevnou síť otevíranou s dveřmi. Místo je naopak potřeba po straně stavebního otvoru. Posuvné křídlo tvoří rám z extrudovaného profilu, který po celém obvodu lemuje kartáček zabraňující průniku hmyzu a nečistot zvenčí.

Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu

Cena sítí proti hmyzu je na vyžádání na webu minirol.cz. Máme proškolené obchodní partnery, kteří na základě Vaší poptávky přijedou na místo realizace a zdarma vám poradí s výběrem stínění, zaměří prostor a navrhnou cenovou nabídku. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 566 502 411.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.