Komerční články

Trápí vás hluk v interiéru? Zbavte se ho!

Není nic horšího, než hluční sousedé. Časté hádky, křičící dítě, nebo nahlas puštěná hudba. O to horší to může být, pokud jakákoliv snaha o domluvu nezabírá. A pokud nezabírá ani udání na bytové družstvo, je třeba řešení. Jednou z možností je kročejová izolace od potichu.cz. A o co se jedná? O možnost izolace vaší podlahy, pokud jsou tím rušivým elementem spodní sousedi. Díky tomu jednoduše a rychle zabráníte tomu, aby hluk pronikal do nosných konstrukcí a tak vás samotné obtěžoval. Navíc toto řešení lze využít i v případě, kdy jste tím rušivým elementem vy – a stěžuje si na vás soused pod vámi.

shutterstock_247783348

Jaké jsou možnosti této izolace?

Pokud se pro ni rozhodnete, je určitě dobré znát možnosti, které se této varianty týkají. Vše se odvíjí od použitých materiálů, které dokážou velmi dobře zachytit zvuky nízkých frekvencí. A tím je eliminují. Tím se odlišují od běžných tepelných izolací, které tyto vlastnosti nemají. Díky tomu tak lze díky výrazně elastické kročejové izolaci zabránit i dupotu, buchotu a dalším podobným zvukům. I proto doporučujeme zvukovou izolaci podlahy i vám. Navíc její realizace nemusí být nijak složitá, jelikož izolační vrstva se umístí pod vaši podlahu. Podobně jednoduché jsou dvě další možnosti, jako je:

  • Izolace stěn
  • Izolace stropu

Jak na hluk, který přichází z venku?

Nemusí to být nutně vaši sousedé, jelikož to může být i lokalita, ve které žijete. I s tou může být spojeno hned několik negativ. A jaká to mohou být? Třeba hluk aut, nebo skupinek lidí, který přichází z venku. Ten jednoduše eliminují třeba předokenní rolety, které jednoduše stáhnete. Kromě tohoto mají ještě jednu funkci. Stejnou, jakou mají i dekorativní rolety. Dokážou velmi účinně zastavit sluneční paprsky, které tak v horkých dnech nepronikají do interiéru. A k čemu to vede? Že není ohříván na nesnesitelné teploty!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.