Blogy,  Dekorace,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Tipy & praktické informace

Už víte, jaké koupíte letos dárky?

 

DÁRKY PATŘÍ DO NAŠICH ŽIVOTŮ, STEJNĚ JAKO DOTEK NEBO SMÍCH…

Všichni milujeme dárky, souhlasíte se mnou? Milujeme je stejně jako smích a dotek. Ať nám je pět nebo osmdesát, vždy se těšíme na překvapení, které se ukrývá uvnitř dárkové tašky, krabičky. Dárky si dáváme navzájem během celého roku, jelikož se vždy najde nějaká příležitost, ať to jsou narozeniny, jmeniny, kulatiny, Vánoce, dny matek a otců nebo různá výročí. Dárky slouží i jako poděkování, na památku nebo jen tak z lásky.

U věci, kterou darujete, není nikdy důležitá cena, pokud chcete druhého potěšit. Na ceně záleží pouze u konkrétního dárku, například k významné příležitosti, nebo pokud si obdarovaný potrpí na luxusní věci. Jakýkoli dárek udělá druhému velkou radost, ať je to šperk, čokoládové srdíčko, květina, parfém, relaxační sada do koupele, dobré víno, gurmánský balíček, víkendový pobyt pro dva, hodinky, kabelka, oblečení, vtipná pohlednice, obal na tablet, sluchátka na mobil nebo klíčenka.

Někdo rád dárky kupuje a jiný zase dostává, i v tomhle je kouzlo okamžiku. Jak jste na tom vy? S dárkem dáváte druhému mnohem víc, než si myslíte! Dárkem vyvoláte pocit štěstí, vnitřní radost. Obdarovaný se nejen usmívá, září mu oči, ale i zrychleně dýchá a dostane kolikrát ruměnec do tváře, to vše prospívá i jeho zdraví. Taková situace nahrává možnosti doteku, objetí, je důvodem k polibku na tvář.

Dárek, stejně jako smích, zahání pláč a špatnou náladu. Také zlepšuje vztahy a přivolává pocit radosti ze života. No, není to skvělé? Zde uvádím pár nápadů, jak potěšit dárkem:

Čajový stromeček

7

Budeme potřebovat např. roličku z kuchyňských utěrek, tvrdý barevný papír na hvězdičku, čaje a izolepu k připevnění.

Čokoládový stromeček

6

K výrobě potřebujete: malý květináč, kousek hmoty k aranžování, polystyrenovou kouli, kousek dřevěné kulaté tyče, stuhy na polepení tyče a mašli, čokoládové bonbóny a tavnou pistoli nebo lepidlo.

Obal na sluchátka

8                                                                        5

 

 

Konec s příšerným zamotáváním sluchátek. Dárek, který potěší posluchače hudby. Budeme potřebovat po plstěnou látku, jehlu, niť, malé knoflíčky a gumu na stažení.

Vtipná záložka pro milovníka knih

4

K výrobě potřebujete: gumu (koupíte v galanterii), plstěnou látku, jehlu, niť a knoflíky.

Slané preclíky s bílou čokoládou

darek

Postup: slané preclíky namočíte do roztopené bílé čokolády a necháte proschnout. Pak seženete sklenici, knoflíčky a třeba červenou stuhu. Preclíky dáte do sklenice a uzavřete víčkem. Následně dozdobíte mašlí a lepící pistolí upevníte knoflíky. A aby to bylo ještě lepší můžete si ručně vyrobit věnování.

  

   

 

 

Darujte svým blízkým úsměv, radost a pocit štěstí, spolu se svým dárkem! Na závěr použiji krásnou myšlenku jednoho autora, který řekl: „Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože daruješ kousek svého života, který už nikdy nevrátíš!“

Takže se mějte rádi a dávejte si dárky v různých podobách!!! Vaše Michaella

(Zdroj: thirstfortea.com, amazon.com, rumma.org, etsy.com, theweatheredpalate.com, thirstfortea.com,huffingtonpost.com, handmade-website.com, youramazingplaces.com, 1.bp.blogspot.com, collectiblesxgifts.com,www.beesandbuttercups.com,img0.etsystatic.com,assets.inhabitat.com,modernmagazin.com, versusbattle.com,huffingtonpost.com,1.bp.blogspot.com/)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.