Blogy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Tipy & praktické informace

Horoskop STŘELEC

I k webu o bydlení patří horoskopy. Přejeme vše nejlepší – Střelcům!

Základní údaje:

 • 23. listopad – 21. prosinec
 • znamení ohnivé
 • planeta Jupiter
 • barvy: tyrkysová, fialová, růžová, vínově červená, zelená, černá

 

 

Všeobecná charakteristika:

Střelci jsou optimisté, extroverti a v mnoha situacích rození diplomaté, provází je nadšení, radost, aktivita, upřímnost. Snaží se být čestní, umí se vcítit do druhých a celý život pořád něco tvoří. Jsou ochotni pomáhat jiným lidem, umí naslouchat. Bývají občas neklidní a cyničtí, mají sklon k přehánění, cítí se být důležití a musí je být vidět, ale pokud si svoje chyby uvědomí, snaží se změnit k lepšímu. Neustále touží po poznávání nových věcí, po získání nových zkušeností, mají rádi pravdu, bojí se ztráty svobody, k jejich životu patří volnost a prostor, nemají rádi samotu a zklamání.

Oplývají obrovskou sílou a energii, neumí nic vzdát, neutíkají z boje. Umí se nadchnout pro cokoli zajímavé a svými nápady dokážou strhnout i okolí. Jejich veselý přístup k životu je popohání jít pořád dál a nezastavovat se. Nemají rádi omezení a pravidla, milují životní pohodu a rádi sní. Jakékoli omezování a příkazy berou jako útok a brání se, z toho pramení i přílišná vztahovačnost. Milují svobodu a volnost, ta je pro ně důležitá. Také jsou zastánci boje za pravdu a spravedlnost. Jejich povaha je dobrosrdečná a velice inteligentní, ale občas výbušná a impulzivní. Střelci nesnášejí „srážku s blbcem“, ta je umí rozpálit do ruda. Jsou komunikativní a pravdomluvní, nebojí se mluvit otevřeně, ale některé osobní problémy maskují. Snaží se neplánovat, žijí pro krásu z každého dne a z každého okamžiku. Mají rádi dobrodružství a cestování. Jsou výborní pozorovatelé a řídí se instinktem. Děsí se samoty a zklamání, neumí si představit život bez přátel, rodiny a lásky.

Vztahy, přátelství, rodina, práce, peníze

Střelcům hodně záleží na rodině a přátelích, nemají rádi samotu. Touží být oblíbení a milování, někdy hledají pravou lásku celý život a přitom už partnera mají. Díky své výbušnosti, nepochopení situace, řeknou naplno, co si myslí, pak o své přátelé přicházejí. Ale i tak je lidé mají rádi, protože Střelci kolem sebe rozdávají úsměv, radost, naději a podporu. Jejich povaha je přátelská, snaží se zapadnout do kolektivu, jsou vytrvalí a rychle se učí. Touží po dobrodružství a vyhledávají různé příležitosti k pěknému seznámení. Dokážou ovlivňovat lidi a jsou vůdčí osobnosti.

Po pracovní stránce se řadí mezi podnikavé, aktivní, nadané lidi, jsou plný energie a chuti pracovat, většinou mají velké pracovní zkušenosti, jelikož se pořád učí. Neúspěch berou jako výzvu, bohužel málokdy dotáhnou věci do zdárného konce a mají rozdělaných více věcí najednou. Dost často svoje zaměstnání vymění za jiné, jelikož se pohádají se šéfem nebo kolegy. Zajímá je široký okruh zájmů, dokážou psát literární díla i umělecky tvořit, dobře komunikují, zvládají obchod i marketing. Střelci jsou opravu nadaní a mají talent i na psychologii a astrologii.

Střelec se nehoní za majetkem, ale za práci si nechá dobře zaplatit. Má rád svoji úroveň, nesnáší dluhy a ztrátu finanční volnosti. Hodně utrácí za dobré jídlo, pěkné bydlení, hezké oblečení, posezení s přáteli. Často tráví čas se svými přáteli, rodinou, chodí do restaurací, kaváren, kina a na sportovní akce. Nemyslí na zadní vrátka a peníze nešetří, občas také naletí podvodníkům, ale ze situace se ponaučí a stejnou chybu už neudělá. Díky své roztržitosti dokáže být nepozorný při platbách, na které občas zapomíná a na účtu se dostává do mínusu. Když to zjistí, snaží se vše napravit, ale zbytečně přichází o peníze za upomínky.

Jaký vybrat pro Střelce dárek?

Cestovní taška, kufr nebo fotoaparát, sportovní oblečení, dobrá večeře, originální vůně, extravagantní deštník, knížka, stříbrný šperk, posezení u svíček. Dá se říct, že Střelec není náročný na dárky, potěší ho i maličkost nebo drobnost. Hlavně ho nikdy nepřehlížejte a s dárkem na něj nezapomeňte, byl by smutný. Střelec sám moc rád dárky dává a je štědrý.

Jste Střelec? Pak máme pro Vás pár rad:

 • Buďte více trpěliví a splní se Vám i nemožné.
 • Snažte se dotáhnout věci do úplného konce, neutíkejte od rozdělané práce.
 • Raději nemluvte lidem do očí pravdu, oni Vás nikdy neocení a budou se tvářit uraženě.
 • Pro Vás je lepší chovat se v každé situaci jako rozený diplomat, vyhnete se mnoha nepříjemnostem.
 • Naučte se také vypnout a odpočívat, malý relax Vám jen prospěje.
 • Potlačte v sobě panovačnost a buďte více pokorní, jen tak dosáhnete harmonie a klidu.
 • Lidé Vás mají rádi a patříte mezi znamení, se kterým se dobře vychází, nepokazte to.
 • Začněte šetřit a myslet na zadní vrátka, nikdy nevíte, kdy budete potřebovat finance.
 • Snažte se špatně neinvestovat a zavřít dveře před každou pochybnou nabídkou, jen tak ochráníte své finance.
 • Dejte si větší pozor na své platby a hlídejte si své výdaje, jen tak ušetříte..

(Zdroj obrázku: freshdesignpedia.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.