vánoční ozdoby
Komerční články

Vánoční dekorační trendy: Na kterém se svezete?

Také se už Vánoc nemůžete dočkat? Každý rok přemýšlíte, jak nazdobíte byt a hledáte nové nápady? Zjistili jsme pro vás, jaké trendy budou vládnout letošní vánoční sezóně.

Přírodní materiály vedou!

Režné provázky, šišky, pytlovina a další dekorace s přírodním nádechem dají vašemu domovu tradiční a útulný nádech. Tento styl vypadá krásně v kombinaci se zlatými a krémovými barevnými detaily stejně jako s dřevěnými dekoracemi.

Tip: Při pečení vánočního cukroví se nechte inspirovat a ozdobte ho v podobném duchu. Uvidíte, že pak vaše vánoční výzdoba bude vypadat jako z katalogu!

Lucerna
Lucerna červená

Jako kdyby tu byl Mrazík

S tímto stylem dekorace jste se jistě již setkali. Vystačíte si s umělým sněhem ve spreji, trochou soli nasypané okolo a Vánoce můžou přijít. Pokud máte rádi elegantní a čisté linie, zkuste tento trend kombinovat s bílými a stříbrnými odstíny a sklem.

Tip: Až budete mít nakoupené všechny tipy na vánoční dárky a přijde na řadu balení, můžete si trochu vyhrát a pomocí lepidla a soli vykouzlit na balíčcích „námrazu“. Minimálně dárky pro maminku si určitě trochu více práce zaslouží, no ne?

Barvy šampaňského

Tento jemnější odstín zlaté patří k nejelegantnějším barvám a vánoční dekorace v tomto tónu budou letos opravdovým hitem. A záleží jen na vás, jak se s ním popasujete. Můžete ho doladit jemnými barevnými odstíny pro tradiční nádech, bronzovými detaily pro pocit přepychu anebo ho kombinovat s hnědými tóny. Záleží jen na vaší fantazii.

Vánoční ozdoby
Vánoční ozdoby

Cik-cak

Geometrické tvary působí trendy nejen na Vánoce. V posledních letech se těší velké oblibě cik-cak vzor označován jako „chevron“. A letos ho najdete i na vánočních dekoracích. Nejlépe vypadá v odstínech červené, zelené a bílé.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.