Komerční články

Black Friday pokračuje: Vybavte si domácnost s velkými slevami

Černý pátek, jak se ve volném překladu označuje Black Friday, již proběhl. Pokud jste v tom pravém předvánočním shonu nestihli tento svátek všech nákupů zaregistrovat, nemusíte být určitě smutní. Většina obchodníků si je sice velmi dobře vědoma, že akcí podobného typu se může chlubit delší dobu. Ano, majitelé eshopů často prodlužují slevové období klidně i na jeden týden a déle. Vždyť právě na slevovém šílenství mohou vydělat nejvyšší částky. I vy jako zájemci o jednotlivý sortiment máte možnost nakoupit si dále za výrazně snížené ceny. Podívejme se tedy, kterých prodejců a jakého sortimentu se toto razantní snížení ceny týká. Zaměříme se samozřejmě na vybavení domácnosti.

Vybavte si domácnost
Vybavte si domácnost

Vybavte si kuchyni s Tescomou

Jestliže chcete mít kuchyni s jídelnou jako ze žurnálu, neobejdete se bez různých pomůcek. Jmenovat bychom mohli například hrnce, pánve anebo sety nádobí. Zapomenout nelze ani na příbory a nejrůznější kuchyňské potřeby. Vždyť obracečky, vařečky, louskáčky na ořechy anebo lis na česnek jsou pomůcky, bez nichž se obejdete jen velmi složitě. Tescoma nabízí ale i plechy, formy na pečení a veškerý sortiment, který s vařením, pečením a jinými druhy přípravy pokrmů přímo souvisejí. Získat jakékoli zboží této značky lze se slevou 100 korun při nákupu nad 2000 korun. Na některé zboží lze získat slevu až ve výši 87 %.

Black Friday s Kasa.cz

Hodil by se vám do domácnosti spíše nějaký ten spotřebič? Pak se poohlédněte v některé z eshopů, jež se specializují právě na tento sortiment. Výbornou volbou je Kasa.cz. Ta nabízí v podstatě jakoukoli elektroniku včetně praček, myček nádobí, varných desek, digestoří a čehokoli jiného. Na Kase mají ale i televizory, počítače, tablety a zkrátka všechno, co s moderními technologiemi jakkoli souvisí. Na Kase aktuálně můžete počítat se slevami na vybrané zboží ve výši až 80 % v rámci akce Black Friday. Jinak jsou hodně oblíbené i slevové kupony ve výši 10 % na vybrané zboží. Pokud nakoupíte v tomto eshopu za více než 5000 korun, získáte slevu 200 korun.

Nábytek pouze se slevou

Určitě nelze zapomenout ani na nábytek. U společnosti Jena nábytek je ho k dispozici spousta v různých variantách. Tento eshop nabízí kvalitní sortiment za solidní ceny. Ty ještě můžete umocnit při použití slevového kuponu. Dosáhnout lze na zvýhodnění až 65 %. Při vybavení celé domácnosti můžete ušetřit opravdu hodně peněz.

Vyhledejte si jednoduše slevy dle vašeho přání

Brouzdat na internetu a snažit se hledat ty správné slevy není vůbec jednoduché. Většinou jsou již po expiraci anebo nenajdete takové, které by se vám hodily. Právě proto doporučujeme Buykers.com, kde si jednoduše ve vyhledávání zadáte požadovaný eshop a slevu najdete. Stejně tak není problém vybrat si i kategorii týkající se domácnosti, zahrady a bydlení. To by bylo, abyste neušetřili!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.