Bydlení,  Byty,  Chaty,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Tipy & praktické informace

Domácí oprava poškozené sedačky – nápady, rady, tipy

Představte si, že přijdete po těžkém pracovním dni domů a zjistíte, že vám pejsek rozkousal roh sedačky. Nebo si odskočíte do vedlejší místnosti pro nějakou věc a vaše malé dítě odněkud vytáhne fix a pomaluje kousek sedačky. Dalším případem může být rozlitá tekutina, která nejde odstranit žádným zázračným prostředkem.
Co v těchto chvílích dělat? Přehoz nemusí být vždy jediné řešení. Koukněte na pár nápadů, které nejenže zakryjí „šílené hrůzy“, ale sedačku pěkně ozvláštní.
 1.
7
Proč používat na zakrytí vad a poškození přehoz, když můžeme našít háčkovanou krajku. Pohovka získá nový vzhled.
 2.
6
Použijete – kousky háčkovaných ubrousků, nůžky, jehlu a nit. Zvolíme-li různé odstíny háčkovaných ubrousků, ničemu neuškodíme.
 3.
5
V tomto případě si majitel pohrál s výšivkou. Vyšít si něco na sedačku není vůbec špatné, zde však musíte být opravdu zruční. (Poznámka blogerky: Na můj vkus je to moc barevné a zvolila bych určitě jinou variantu opravy)
4.
4
Háčkované ubrousky zepředu i zezadu, různé vzory a tvary. Celé provedení vypadá velmi dobře, sedačka získala nádech retro stylu.
5. 
3
Pokud je sedačka poničená takto, rozhodně je vhodné zvolit variantu předělávky a vnitřního všití jiné látky se vzorem. I když nevím, zda by nebyl (v tomto případě) lepší čalouník, který si s problémem hravě poradí. 
6.
1
 
 Opět velmi podařená ukázka, jak si opravit a vylepšit sedačku.
Líbil se Vám článek? Nebo máte ještě lepší nápad? Napište nám.
(Zdroj obrázků – Facebook.com, alilio.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.