Komerční články

Domov tvoří i detaily

Váš byt se stává vaší vizitkou. Vyjadřuje váš přístup k životu. Kde jinde byste se měli cítit příjemně, než právě doma? Proto při vybavování bytu nepřistupujte na kompromisy a zařiďte si ho tak, aby se pro vás stal azylem i pro chvíle nepohody.

shutterstock_27571837

Praktické úchytky se hodí

Bydlení ovšem netvoří jenom nábytek a jeho rozmístění v prostoru a barevná výmalba a dekorace. Neméně důležité jsou různé zdánlivé drobnosti, které ovšem výrazně pomáhají dotvářet celkový styl bydlení. Obstarejte si úchytky na různé předměty a nábytek a také madla na držení. Možná nevíte, že i takové detaily mohou dokonale ladit se stylem vašeho bytu. Co vám přináší?

  • Jsou praktické. Madla vám například pomohou přidržet se v koupelně ve vaně nebo na toaletě.
  • Vyrábějí se různé typy úchytek na předměty v kuchyni, koupelně, užitečné jsou i jako doplněk na nábytek (můžete zajistit pověšení dalších předmětů nebo otevírání).
  • Materiály mohou být různé: kov, dřevo.
  • Styl pojetí úchytek a madel je také rozmanitý. Můžete zvolit klasický, rustikální, ale třeba i s krystaly Swarovski.  Vyberete si podle toho, v jakém stylu máte svůj byt.

Nepodceňujte ani nohy od stolu

Pohrát si ve svém bytě můžete i s takovými detaily, jakými jsou nohy od stolu. Nabídka obsahuje různé stolové nohy, ať už hranaté nebo kulaté. Obsahují jako doplněk i kolečka, pokud chcete stůl přemisťovat, nebo krytky na nohy, aby nedošlo k poškození podlahové krytiny. Při výběru noh stolů vždy berte v úvahu i povrch podlahy.

Kvalitní matrace pro klidný spánek

Vybíráte-li nové matrace do ložnice, využijte akce sendvičové matrace 1 + 1, kdy můžete sehnat dvě matrace za cenu jedné. Můžete vybírat z široké palety od těch s paměťovou pěnou až po kokosové. Záleží na vás, jakou tvrdost a složení preferujete. Jde především o váš pohodlný spánek. Sendvičové složení zajistí optimální vlastnosti.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.