Bydlení,  Byty,  Chaty,  Dekorace,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kanceláře,  Ložnice,  Obývací pokoje,  Rozhovory

Dřevěné dekorace od firmy Woodener – rozhovor

Na internetu mě zaujala firma Woodener, která se věnuje výrobě dřevěných dekorací a věcí, vhodných nejen do bytu, ale i na svatbu, narozeniny a všechny slavnostní i neslavnostní příležitosti. A tak jsem se zeptala na pár otázek pana Ing. Jana Rumlera.

Popište čtenářům prosím trošku blíže, v čem podnikáte, jak dlouho fungujete na trhu, kde máte sídlo a co všechno vyrábíte ze dřeva.

Děláme zakázkovou výrobu produktů ze dřeva. Naše služby využívají, jak firmy pro reklamní předměty, tak i koncový zákazníci, kteří chtějí potěšit své blízké. Máme internetový obchod s našimi výrobky, které jsou většinou personifikované, tím pádem jedinečné a to je to, co si zákazníci opravdu cení. Sídlíme v Brně, v našem rodném městě a zakázkové výrobě se věnujeme už od roku 2014. Výrobu stále rozšiřujeme, abychom mohli uspokojit stále narůstající poptávku. V roce 2017 máme v plánu naši pozornost věnovat i německému trhu a potěšit výrobky i sousedy :).

Na webu nabízíte moc krásné svatební dekorace, dárky k narozeninám, dřevěné obrazy a fotografie a různé dřevěné dekorace na zeď nebo stůl. Jsou i jiné věci, které zákazník v nabídce nevidí a přesto si může u Vás objednat?

Děkujeme. Specializujeme se na zakázkovou výrobu, takže cokoliv si na nás zákazník vymyslí, se snažíme zpracovat dle jeho přání. Stačí nás kontaktovat a nastínit svoji představu.

Strom na šperky

Dřevěný rodinný kalendář. Díky němu už nezapomenete na žádné narozeniny ani výročí. 

Dřevěná jmenovka

Dekorace na zeď

Srdíčkový strom

Máte v nabídce vizitky, loga, různé závěsné motivy ze dřeva, dřevěné obrazy, šperkovnice – ve tvaru stromu, horkovzdušný balón, srdíčkový strom, cedulky na bylinky, podtácky. Moc hezké a kreativní, opravdu se mi líbí. Je někdo, kdo Vám tyto návrhy vymýšlí?

Produkty vymýšlíme sami. A tím, že nás to opravdu baví, nám to jde od ruky.

Vyrábíte ze dřeva cokoli si klient přeje? Nebo máte ohraničené co ano, a co ne?

V podstatě limitovaní nejsme. Máme velkoformátový laser, takže fantazii se meze nekladou.

Plánujete do budoucna rozšířit svoji nabídku o nějaké další novinky?

Samozřejmě. Máme hlavy plné nápadů a postupně je realizujeme. Aby vám žádné naše novinky neutekly, sledujte nás na našich stránkách www.woodener.com nebo facebooku: Woodener – výroba dřevěných bytových doplňků.

UKÁZKA TVORBY :

Dřevěná dekorace na zeď 

Dřevěná dekorace na zeď 

Dřevěná dekorace na zeď – Praha

Věšák na klíče

Dělící stěna mezi pokoji

Valentýnské přáníčko – pro potěšení milované osoby. 

Originální řešení valentýnského dárku – dvě jména se srdíčkem.

Firmě Woodener děkujeme za spolupráci a přejeme další úspěchy a spokojené klienty.

Blogerka Michaella

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *