Komerční články

Jak udržovat trávník

[dropcap]J[/dropcap]aro je doba, kde se nejen prodlužují dny a krátí noci, ale je to také doba kdy je třeba začít se starat o zahrady, parky a další prostory se zelení. Ve velkých městech je snaha zastupitelstva o co největší prostory se zelení a to hlavně uvnitř města. Majitelé domů, chalup a zahrad se zase snaží o údržbu zahrady a okolí domu. Při údržbě zatravněných ploch je pro každého majitele velkým pomocníkem sekačka na trávu. Pro domácí použití jsou ideální zahradní traktory Seco, pro profesionální použití jsou to malotraktory Seco se sběrným košem.

Snímka obrazovky 2014-04-02 o 11.03.25

Údržba trávníků

Ať už se jedná o velký park, sportoviště, nebo trávník kolem domu, tak vše si žádá pravidelnou starost a údržbu. Je hezčí pohled na stejnoměrně posekaný trávník než na zpustlý trávník, který roste bez zásahu člověka. Trávník se musí zalévat, vytrhávat plevel a pravidelně sekat. Pokud máte jen několik metrů čtverečních trávníku, tak vám stačí i jednodušší sekačka, klidně i na elektriku. Pokud se ale jedná o rozsáhlejší zatravněné plochy, tak jsou třeba výkonnější sekačky, ideálně zahradní traktory, nebo profesionální malotraktor.

[box type=“success“ ]

Proč si koupit malotraktor, nebo zahradní sekačku

Především kvůli udržování krásného trávníku. V Anglii se stalo pěstování a udržování krásně střiženého trávníku skoro uměním. Angličané na svůj trávník nedají dopustit a starají se o něj velice pečlivě. Tato móda postupně přichází i k nám. Pečlivě pěstovaný trávník je vizitkou svého majitele a při údržbě pomáhají malotraktory a zahradní sekačky. Krásně vypadající trávník je také hlavní důvod pro zakoupení zahradní sekací techniky značky Seco. Naše zahradní traktory si poradí nejen s trávníkem, ale naše mulčery zvládnou i údržbu přerostlých trávníků a zanedbaných ploch.

[/box]

Domácí použití

To, že se jedná o řadu pro domácí požití neznamená, že se jedná o horší kvalitu. Plně postačuje k údržbě zatravněných ploch kolem domu a v zahradě. Výrobky jsou určené pro pravidelné používání a jsou velice výkonné. Díky sběrnému koši posečená tráva nezůstává na trávníku a proto je ideální k údržbě i veřejné zeleně a ploch pro sportování.

Profesionální použití

Výrobky určené pro profesionální požití najdou uplatnění při úpravách větších zatravněných ploch. Ideální jsou pro obce při údržbě veřejných pozemků a cest. Profesionální malotraktory si poradí i se zanedbanou plochou, kde jsou mimo trávy také náletové dřeviny, keře, nebo rákosí. Hodí se také k údržbě cest a příkopů podél cest. Některé typy mají i ochranný rám, který přispívá k většímu komfortu obsluhy Díky variabilitě k nim lze připojit i radlici pro odklízení sněhu v zimě a také je možné připojit za ně vozík. Profesionální řada se také hodí pro údržbu sportovišť. Celá řada našich profesionálních fotbalových klubů používá k údržbě trávníků právě naše výrobky.

Variabilita výrobků

Zahradní technika Seco výborně poslouží při sekání trávy a údržbě zatravněných ploch. Mnohé výrobky lze použít i pro sběr listí na podzim a při odklízení sněhu v zimě. Sněhová radlice jistě najde uplatnění při úklidu chodníků a cest. Záběr sněhové radlice je dostačující a je více než metr. Dále je možné pořídit si a používat sklápěcí vozík, nebo sněhovou frézu.
[box type=“info“ ]

Celoroční využití

Zahradní traktory a malotraktory Seco mají celoroční využití. Naše výrobky patří ve svém segmentu k nejprodávanějším na našem trhu. Najdou své uplatnění v domácnostech, firmách i sportovních klubech. Mezi přednosti patří i variabilita použitých motorů. Pro náročnější podmínky je možné pořídit i stroje s náhonem na všechna kola pro snadnější práci v členitějším terénu. Pokud uvažujete o nákupu kvalitních a výkonných sekaček, tak u nás jste správně. V ceně výrobku je i doprava kamkoliv v ČR a také zaškolení obsluhy.

[/box]

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.