dveře
Bydlení,  Interiér

Správně vybrané dveře dodají bytu šmrnc

Pokud se právě chystáte do rekosntrukce interiéru, věřte, že byste měli pozornost věnovat nejen nábytku a doplňkům, ale také podlahám a v neposlední řadě správnému výběru dveří. Interiérové dveře totiž nemusí plnit jen svůj účel, ale mohou být také ozdobou každého prostoru.

shutterstock_139013276

Dnešní firmy nabízí poměrně širokou nabídku interiérových dveří a to, pro které se nakonec rozhodne zcela závisí jen na vašem vkusu. Přesto všechno byste právě dveřím měli věnovat zaslouženou pozornost.

Je nutné brát ohledy na prostor, který kolem dveří máte. Jestliže váš byt či dům, respektive prostor kolem dveří, není příliš velký je vhodné zvážit dveře posuvné, díky kterým můžete ušetřit mnohdy opravdu velmi potřebné centimetry. Moderní posuvné dveře můžete bez ostychu použít do jakékoliv místnosti, počínaje předsíní a konče ložnicí.

Alespoň opticky dokáží prostor opticky zvětšit také prosklené dveře. Velmi odlehčeným a moderním dojmem působí dveře celoskleněné. Ty jsou vyráběny z bezpečnostních skel, takže není důvod k obavám, že se o ně někdo zraní. Jestliže však máte malé v domácnosti malé děti nebo zvířecí mazlíčky, je možná použití skla na zváženou. Přece jen skleněné dveře, mají-li si zachovat svou krásu, vyžadují pravidelnou péči a ta může být někdy v kombinaci s neposednými dětmi, poněkud namáhavá.

Na sklo, alespoň na to čiré, byste měli také zapomenout v prostorech, které vyžadují intimitu. Minimálně v ložnici či koupelně se budete jistě cítit lépe za zavřenými a hlavně neprůhlednými dveřmi.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.