Bydlení,  Exteriér

Kvalitní garážová vrata zajistí bezpečí

Garážová vrata na dálkové ovládání již dneska nejsou jen filmovou kulisou v amerických trhácích, ale stala se běžnou součástí našich domů.

shutterstock_131863496

Dnešní moderní garážová vrata uspokojí téměř jakékoliv technické či estetické požadavky majitelů nemovitostí. Zejména v posledních letech se obrovského posunu kupředu dočkal také elektronický systém, kterým se vrata ovládají. Ten dnes zcela odpovídá nejpřísnějším standardům.

Na trhu se nejčastěji setkáte s vraty sekčními. Pro tento typ vrat se rozhodují zejména stavebníci již při projektování domů.

Druhou pomyslnou příčku na trhu obsadily vrata výklopná, která se používají zejména u řadových garáží, či rodinných domů, kde stavebníci brali ohledy na omezený finanční rozpočet.

Oblíbené jsou také vrata rolovací. Ty se nejvíce využívají ve stísněných prostorách, kde z nějakých důvodů není možné použít sekční garážová vrata. Rolovací vrata se totiž jako jedny z mála dají montovat i zvenčí. Podmínkou k jejich úspěšné instalaci je jen deset centimentrů prostoru po stranách a pokud chcete elektrická vrata, tak dvanáct centrimetrů.

Kvalitních garážových vrat se tak může pořídit téměř každý, kdo chce, aby jeho dům stal moderním a bezpečným domovem.

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *