Komerční články

Půjčka ihned na účet, třeba na komodu nebo obývací stěnu

Útulný domov, to je bezesporu sen nás všech. Tak se na něm nebojme trochu zapracovat.

Půjčka na zvelebení životního prostoru. Třeba půjde jen o pár tisíc, se kterými si uděláte radost a pořídíte ratanový nábytek nebo menší kuchyňskou linku. Rozhodně to ale nebude špatná investice, protože si koupíte něco, co je účelné a elegantní. Lepší proudění energií v bytě, ale také útulnější atmosféra, to je to, oč zde kráčí! Totiž, když si to doma uděláte hezčí, budou spokojeni všichni, včetně partnera, dětí a třeba i návštěv.

Splácení nebude problém, odklad je samozřejmě možný

Dnešní půjčka ihned na účet má celou řadu zajímavých výhod. První z nich je třeba fakt, že dohodnutý termín splatnosti lze bez udání konkrétního důvodu až o další čtyři týdny posunout. A jen za mírný poplatek, žádnou nestandardní pokutu, se kterou by se možná dalo ještě před pár lety docela dobře kalkulovat. Když se k tomu přidá ještě možnost půjčit si bez problémů až patnáct tisíc korun, rozhodně tu máme kandidáta číslo jedna. Mikroúvěr přeci není žádná velká věda, naopak. I když si s moderními technologiemi zase tak moc nerozumíte, za pár minut budete mít hotovo. Pro sjednání půjčky v nebankovním sektoru totiž stačí úplné základy práce s PC nebo mobilním telefonem. Je jasné, že tohle určitě zvládnete!

Není třeba cokoliv zdůvodňovat, prostě bezúčelová půjčka

Žádná osobní zpověď nehrozí, spíš naopak. Ze zákona je samozřejmě nutné při mikroúvěru položit pár otázek a podle nové legislativy je zapotřebí, abyste doložili trvalý příjem. Je pravdou, že toho ale o moc víc už nebude. Když je žadatel plně identifikován, a to i díky skenu občanského průkazu, přidělení půjčky vlastně vůbec nic nebrání. Co tedy bude vše potřeba?

  • Doklad o příjmu. Jestli jste penzista anebo podnikatel, to tu nehraje zase tak velkou roli.
  • Konto v bance. Samozřejmě, že české a mělo by také být vedeno na jméno žadatele o úvěr.
  • Oboustranný sken dvou dokladů totožnosti, s nimiž definitivně prokážete svou identitu.

A to je vlastně vše. Samozřejmostí je pak plnoletost nebo bezdlužnost vůči poskytovateli půjčky. Půjčit se touto formou také nedá lidem, co zrovna procházejí exekucí. Teprve, až když jsou všechny dluhy doplaceny a exekuce zastavena, je možné požádat o úvěr znovu. Tyto podmínky nicméně nařizuje legislativa ČR. Nebankovní společnost už prakticky žádné další nemá…

Menší rekonstrukce určitě nebude na škodu

Půjčka do 15 minut a můžete začít přemýšlet o změnách v koupelně nebo kuchyni. Nikdy není dost pozdě na nějakou malou rekonstrukci v místnosti, ve které se už necítíte tak komfortně, jako před deseti lety. Doba se mění a bytová móda samozřejmě také! Pokud chcete, byť jen menší úpravy, rozhodně je udělejte. Když žijete single, je to jen a jen na vás, rodiče nemají do podobných věcí do mluvit. Pokud už je vás ale doma víc, musíte se poradit s partnerem nebo partnerkou a najít nějaký přijatelný kompromis. I drobná změna zajistí spokojenost, nová vana, sprchový kout nebo dlažba v koupelně vzbudí lepší dojem než stávající vzezření této místnosti.

Peníze? Ty přece budou hned na cestě

Žádné zbytečné prodlevy, žádné čekání u zapnutého internetového bankovnictví, když už chcete objednat poslední komodu, kterou mají v obchodě skladem a z nějakého důvodu jste se do tohoto kusu nábytku přímo zamilovali. Nečekejte na výplatu, může být pozdě. Zkuste dát šanci malé půjčce a rozhodně nebudete litovat, ani v nejmenším! Pár minut a všechno je vyřízeno, vaše peníze přijdou na účet ještě dnes – ba dokonce za několik okamžiků. Nemusíte prosit rodiče, sousedy nebo kolegy z práce, je to snadnější, než se na první pohled zdálo…

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.