Komerční články

Rekonstrukce vašeho bytu není jenom finální ladění dokonalého domova

[dropcap]R[/dropcap]ekonstrukce domu, ale také bytu je v posledních letech stále nezbytností pro ty, kteří sice bydlí ve vlastním, ale rozhodně ne v moderním interiéru. Je tak nedílným postupem v tom směru, pokud chceme z našeho nedobře vypadajícího místa k žití udělat opět skutečný domov, který by plně odpovídal všem trendům, které s dokonalým bydlením souvisí. Pojďme se společně podívat, jak na to.

shutterstock_158215526

Plán je základ

Než se vůbec pustíme do jakékoliv práce, měli bychom mít jasnou představu o tom, co chceme a jak to chceme. Někdo si vezme na pomoc architekta, jiný se nechá inspirovat již existujícími realizacemi, a další si zase vybere z dostupných návrhů firmy, která práci odvede. Jakmile máme ve všem jasno, je třeba začít zjišťovat dostupnosti konkrétního nábytku a dalšího vybavení, a realizovat jeho postupné objednání, aby bylo v potřebný den plně k dispozici.

Všechno špatné musí pryč

Ty nejhorší práce jsou samozřejmě hned ty počáteční, kdy musíme odstranit vše, co v bytě mít nechceme. Nemusí to být ale nutně jenom starý nábytek, jelikož to může být i staré vybavení, nebo původní umakartové jádro. Vezmeme-li rekonstrukci skutečně z gruntu, mohou to být i okna, nebo podlahy. Stejně tak se může jednat i o mnoho stavebního materiálu, tedy suti, která vznikne třeba zbořením původních příček, nebo vybouráním nových prostorů pro dveře, okna, nebo další prvky, které mohou být nejenom praktické, ale mohou náš interiér také opticky zvětšit.

screen-siegl-cz

Kam s tím?

Samozřejmě skladovat vše u domu, natož u panelového není to nejlepší řešení, a tak je vhodné oslovit firmu, které se na odvoz odpadu realizuje. V současné době vám odvoz suti v Praze zajistí společnost [highlight]SIEGL Petr s.r.o[/highlight]., a to s jistotou opravdu profesionálních služeb. I pokud zapomenete, stačí firmu kontaktovat a již do 4 hodin může být u vás. Navíc s jistotou férových cen a celou řadou doplňkových služeb. Mezi ty patří i to, že se firma postará už i o samotné vyklizení všeho nepotřebného z vašeho domu nebo bytu. Mimo to ale nabídne i služby v oblasti:

  • Přistavení kontejneru
  • Dovozu písku, štěrku a betonu
  • Likvidace černých skládek

A že je firma opravdu správnou volbou dokazuje i fakt, že nemyslí jenom na své zisky, ale věnuje se i charitě a sponzoringu. Dané pomoci tak v minulosti využil třeba Dům tří přání, který poskytuje pomoc rodinám, ale primárně dětem, kterým se snaží vytvořit dokonalý domov. A právě díky takto odpovědným firmám může celý projekt existovat. O důvod víc, proč jejich služeb využít a zároveň tak nepřímo podpořit jednu dobrou myšlenku.

Začínáme realizovat náš sen

Pokud je vše nepotřebné vybouráno a odstraněno, můžeme začít se samotnými pracemi. Řadu z nich sice zvládneme svépomocí, ale na některé z nich je nezbytností odborník. A nemusí se nutně jednat jenom o práce související s rozvody vody, elektřiny, nebo odtoku odpadu. Může se jednat třeba o nové příčky, stropní podhledy, nebo i montáž celé kuchyně. Vždy je lepší investovat pár tisíc do odborníků, kteří svou práci odvedou správně, kvalitně a samozřejmě i s jistotou budoucí zákonné záruky jak na práci, tak i na poskytnutý materiál.

[box type=“info“ ]

Finální úklid

Jakmile je vše na svém místě, už nás čeká pouze poslední krok, a to finální úklid. I na něho si samozřejmě můžeme pozvat specializovanou firmu, ale na druhou stranu není ničím, co bychom nezvládli. Zde dbejte použití hlavně správných prostředků, které by měly být určeny na konkrétní typ nábytku, podlahy, ale třeba i vaší sklokeramické desky v kuchyni, nebo baterie v koupelně. Jedině tak se vyhnete tomu, že svůj nový byt nevědomky ihned poničíte. Navíc kvalitní úklidové prostředky dokážou nové prvky interiéru i ochránit, a tedy prodloužit jejich samotnou životnost.

[/box]

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *