Blogy,  Bydlení,  Byty,  Domy,  Interiér

Stěhování odstartovala omylem poslaná smska

Když si p. Andrea uvědomila, že sms, která ji pípla v telefonu není určena pro její oči, měla za sebou dvanáct let spokojeného manželství. Díky zprávě, poslané omylem pochopila, že láska může být slepá, protože ona celé roky svého muže milovala a vůbec netušila takový podraz. Postavili si nový dům, snili o společné budoucnosti, měli dvě holčičky. Manžel ten večer dlouho nezapíral, nebránil se, byl čerstvě zamilovaný a vyhověl odloučenému manželství bez rozvodu. Do měsíce si nastěhoval do nově postaveného rodinného domu svoji milenku a žijí v něm do dnes. 
(zdroj obrázku: huffingtonpost.com)
Andrea se přestěhovala i se svými dětmi do původního bytu, který jako náhodou tehdy ještě neprodali. 
Jak mi psala, nebylo jednoduché nechat vše být a odstěhovat se pryč z domu, do kterého investovala peníze, čas a zvelebovala ho, kde chtěla bydlet se svoji rodinou a zestárnout tam. 
Rozhodnutí padlo okamžitě, chtěla ochránit své děti od hádek a zmatku a nechtěla, ať vidí novou ženu vedle jejich tatínka. Tolik rozruchu a stresu a trápení, které provázelo stěhování ještě nezažila a doufá, že už ani nezažije. Jedinou výhodou bylo, že se stěhovali do prostředí, které děti již znaly a tak jim ani nepřipadlo divné, že budou mít pokojíček zase tam kde předtím. Teď, po více než dvou letech uvažuje o rozvodu. Holky jsou větší a více chápou, všichni jsou smíření s tím, že táta má novou ženskou. 

Co říct na závěr? Někdy stěhování probíhá rychle a důvodem může být nevěra nebo neshody mezi partnery. Takové stěhování je potom ve slzách a stresu a neprospívá asi nikomu. Život si mnohdy nevybírá a přináší různé situace, co říkáte? Znáte podobný nebo jiný příběh? Napište nám.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *