Komerční články

Vkusné prostírání na stůl vytvoří kouzelnou atmosféru

[dropcap]K[/dropcap]aždá rodina se i při vysokém časovém zatížení rodičů setkává u jednoho stolu. Mnohdy je tomu třeba jen o víkendu a nemusí se jednat pravidelná setkání. Důležitá je u tohoto setkání především příjemná atmosféra, na které se podílí i interiér jídelny či jiné místnosti, v níž se setkáváme. Hodně nezbytnou roli hraje především jídelní stůl. Pokud nevypadá hezky, pak rozhodně nevytvoříte tu pravou atmosféru, která bude plná pohody a příjemných chvilek v přítomnosti nejbližších lidí. Základem skvělé vizáže jídelního stolu je především vkusné a kvalitní prostírání. Vyberete-li skutečně takové, pak nebude potíž a při posezení i při běžném využívání jídelny se budete cítit maximálně příjemně a pohodlně se vším všudy. Kde tedy vybírat kvalitní prostírání na stůl a v jakém provedení je optimální prostírání volit?

shutterstock_131016953

Na Laube.cz najdete, co potřebujete

Pokud se rozhodnete pro nákup stylového nového prostírání, pak byste měli stoprocentně nakupovat u profesionálů, kteří jsou schopni nabídnout vynikající možnosti. Výborným partnerem při výběru moderního prostírání bude určitě internetový obchod Laube.cz. Ten nabízí obrovské množství různých druhů prostírání, které kvalitativně a designově určitě stojí zato. Společnost Laube působí již od roku 1997 a zabývá se velkoobchodní prodejem bytového textilu. Spolupracuje s různými společnostmi, a to především z Itálie a Indie. Vybrat si v sortimentu této společnosti můžete nejen vysoce kvalitní prostírání na stůl, ale i celou řadu dalších produktů určených do domácnosti. Typické jsou zejména povlaky na polštáře, protiskluz na koberce anebo spousta rohožek a dalšího textilu určeného převážně do domácnosti. Zboží od této společnosti je dodáváno jednak do menších kamenných prodejen a jednak si můžete bez větších problémů koupit vámi vybraný sortiment přímo na eshopu Laube.cz. Nabídka je maximálně přehledná a cenově se také dostanete na velmi nízkou hranici.

[box type=“info“ ]

Tipy na prostírání

Prostírání je k dispozici na webu Laube.cz velké množství a klidně se dá koupit i několik sad, které můžete dle potřeby střídat. Zajímavým prostíráním je prostírání Big Rib 30x42cm. Tento typ prostírání se vyznačuje vysoce kvalitní bavlnou, jež je jeho základem. Disponuje také již na první pohled viditelným silnějším řádkováním. To dokáže designově prostírání ještě zvýraznit a vytvořit příjemný dojem z pohledu na něj. K prostírání lze navíc zakoupit i běhoun o velikosti 42×130 cm. Prostírání se prodává po šesti kusech. Dalším zajímavým tipem na prostírání je prostírání Lýko třásně 30x45cm. To je vzhledově zcela inovativní. Jedná se o prostírání s třásněmi, které bylo vyrobeno v Itálii. Materiály využité na jeho výrobu jsou z 80% celulóza a z 20% polyetylen.

[/box]

Ubrus jako základ každého stolování

Prakticky žádný stůl se neobejde bez kvalitního ubrusu. Na stůl jej nedáváme pouze tehdy, když chceme, aby vynikla krása masivního dřeva. Z ubrusů lze doporučit hned několik. Moc hezky vypadá ubrus Ubrus Big Rib 80x80cm. Ten se vyrábí v celé řadě barevných variací, jež mohou vytvořit na stole kouzelnou atmosféru. Typická je světle zelená varianta anebo provedení ryze oranžové. Ubrusy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny. Jeho předností je i pohodlné praní. Dát jej klidně můžete do pračky na některý z úsporných programů. Skvěle vypadá i  Ubrus Calypso Stripe 80x80cm, který je typický především svými pruhovanými variacemi. Ty je možné vybírat v provedení studenějších anebo teplejších barev. Záleží samozřejmě na tom, do jaké míry se budou tyto ubrusy hodit do konkrétní místnosti. Jako doplnění ke všem ubrusům lze koupit i prostírání stejného designu.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.