Bezplatnou konzultaci interiéru podle Feng shui nabídne veletrh FOR INTERIOR

0
109
Feng shui
Feng shui

Podzimní veletrh bydlení a bytového designu, který je mezi návštěvníky stále oblíbenější, a který každý rok navštíví desetitisíce lidí, nabídne i letos, kromě téměř pěti stovek expozic českých i zahraničních vystavovatelů bohatý doprovodný program.

Feng shui
Feng shui

Pro všechny zájemce je nachystané bezplatné poradenství podle učení Feng shui od společnosti Casamoderna, ale také bezplatné konzultace s bytovými architekty a designéry.

Návštěvníci se mohou těšit na zajímavou expozici a přednášku designérky Ivy Bastlové tentokrát na téma nadčasové interiéry s přírodními materiály. Porotci soutěže BEST OF INTERIÉR promluví na téma nejlepších českých a slovenských interiérů soukromých bytů a veřejných prostor, jejich originalitě, nadčasovosti a konkurenceschopnosti proti zahraničním trendům. Pro všechny zájemce je také nachystané bezplatné poradenství podle učení Feng shui od společnosti Casamoderna a bezplatné konzultace s bytovými architekty a designéry.

Veletrh FOR INTERIOR se uskuteční 5. – 8. října v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Ve čtyřech výstavních halách na celkem hrubé výstavní ploše 16 500 m2 se představí téměř pět set vystavovatelů, kteří na FOR INTERIOR přivezou novinky ze své nabídky, ale i vyzkoušené, oblíbené, kvalitní výrobky. Například na stánku společnosti CFH Group, a.s. budou moci lidé vyzkoušet matraci Magnistretch, která má unikátní systém rehabilitace během spánku, nebo matrace z netradičních přírodních materiálů jakou jsou např. koňské žíně, merino vlna, hedvábí, kašmír, velbloudí vlna nebo pěny s příměsí extraktů léčivých bylin. U stánku firmy Kaplan nábytek s.r.o. budou moci obdivovat jídelní stoly, na kterých není poznat, že jsou rozkládací. JELÍNEK – výroba nábytku s.r.o. zase představí „levitující postel“ FLABO, která je odlehčena ustoupeným soklem. Celá postel včetně důmyslně připevněných nočních stolků se tak vznáší v prostoru a navozuje pocit „spánku v oblacích“.

Více informací najdete na www.forinterior.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno