Komerční články

Čím vybavit chodbu? Na toto nezapomínejte

Když se mluví o tom, že byste měli vybavit svůj byt, tak je to velmi často v souvislosti s tím, že se tipy soustředí na ty největší a hlavní pokoje. My se proto budeme věnovat i jiným místům. A to chodbě. Co by v ní nemělo chybět? Toto jsou naše tipy, se kterými nešlápnete vedle.

Máte kam ukládat své boty?

Pokud je budete mít jenom tak na zemi, nejenom, že se vám budou plést. V zimě bude problémem i to, že bude chodba plná vody a špíny. Proto neváhejte a kupte si botníky. Ty by neměly na žádné chodbě v době ani bytě chybět. Vybírat dnes můžete z řadu různých variant, podle toho, která vám nejvíce vyhovuje. Jaké možnosti jsou dnes hitem? Je to:

  • jednoduchá kovová konstrukce,
  • botník s vyklápěcím prostorem,
  • klasická skříňka na boty.

Skříň se vždycky hodí

Pokud je vaše chodba dostatečně prostorná, rozhodně nezapomínejte na to, že se vám do ní bude hodit také skříň. Hitem jsou dnes ty vestavěné, které využijí prostor do posledního centimetru. Navíc zaujme to, že řešení skříně nemusí být jenom to, kdy je postavena podél zdi. Hitem se stávají i unikátní konstrukce, jako jsou skříně do rohových prostor. Pokud je v místě vaší chodby volný nevyužití roh, tak díky této naší radě již celkem dobře víte, co do něho umístit. Vnitřní prostor skříně lze samozřejmě uspořádat přesně podle vašich představ. Tak, aby se vám do něho vešlo co nejvíce věcí.

Nezapomínejte na háčky

Je to drobnost, na kterou mnoho lidí snadno zapomene. Přitom je to natolik praktický pomocník, že se bez něho zaručeně neobejdete. K čemu konkrétně vám mohou háčky sloužit? Je hned dvojice věcí, jak je využít. První je spojena s chladnějším období a s tím, že si budete mít kam pověsit bundu. Dále nezapomínejte také na to, že na háčky si budete moci po příchodu pověsit i své klíče. Ty tak budou vždy dostupné na svém místě, bez nutnosti je při odchodu hledat po celém bytě.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.