Bydlení,  Byty,  Dekorace,  Dětské pokoje,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Koupelny,  Kuchyně,  Ložnice,  Nábytek,  Obývací pokoje

Dobrých nápadů není nikdy dost

Souhlasíte se mnou, že dobrých nápadů není nikdy dost? Internet je plný zajímavostí, které nelze jen tak opomenout a tiše kolem nich projít, zaslouží si povšimnutí a vyzkoušení v reálném životě. 

Zde je pár nápadů, které jsou opravdu zajímavé:

Kolikrát máme doma plno drobností, které nevíme kam dát. Dobře poslouží odkládací boxy. K vytvoření stačí: krabice, lepidlo, hrubší motouz, bílý bavlněný pytlík. Stačí motouz olepit kolem krabice, dokola, těsně vedle sebe až nahoru. Dovnitř se vloží pytlík, který krásně překryje okraje. Opravdu jednoduché řešení.  

ÚLOŽNÉ BOXY NA TOALETNÍ POTŘEBY A DROGERII

(zdroj: pinterest.com)

KNIHOVNA Z PALET

Vytvořit knihovničku z dřevěných palet nebude pro domácí kutily složité. Stačí k tomu dvě palety, bílá barva a vrtačka a šrouby. Palety se musí z důvodu stability k sobě přimontovat a nelepší bude také ukotvení do zdi. 

(zdroj: pinterest.com)

SKANDI ŽDLIČKA

Tento nápad je už trošku složitější, ale výsledek stojí za to. Milujete skandinávský styl dekorací a nábytku? Pak si vytvořte židličku skandi. Podrobný návod dle obrázku.

(zdroj obrázku: transientexpression.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *