Bydlení

Jak se spí na líné pěně?

Kvalitní spaní je důležitější než si většina lidí vůbec uvědomuje. Už jen s ohledem na to, že člověk v posteli stráví zhruba třetinu svého života, bychom prostoru na spaní měli věnovat dostatek času a nebát se větších prvotních výdajů. Je to totiž investice do vlastního zdraví, které je jistě tím nejcennějším, co každý z nás má.

shutterstock_184000811

Pohodlné a zdravé spaní začíná výběrem matrace. Moderním materiálem, který se pro výrobu matrací používá je takzvaná líná pěna s tvarovou pamětí, která se kombinuje s klasickou pěnou.

Líná pěna se používá buď v oblasti ramen nebo bederní páteře v některých případech dokonce po celém povrchu matrace. Taková matrace z líné pěny se vyznačuje vysokým komfortem, protože reaguje na aktuální termoregulační požadavky nocležníka a přizpůsobí se rovnoměrně tlaku těla a tím netrpí kloubní aparát.

Poddajný povrch matrace nejenže šetří klouby a záda člověka, ale napomáhá správnému oběhu krve během spánku. Díky tomu si zasloužený spánek moohou užít i ti, kteří v něj již nedoufali.

Matrace z líné pěny jsou vhodné především pro dospělé a prodejci je směle doporučují také seniorům, pro které je mnohdy kvalitní spánek nedosažitelným snem.

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.