Blogy,  Bydlení,  Domy

Domy jako z hororu, proč z nich máme strach?

Proč se některých domů bojíme, proč máme z některých domů špatný pocit a cítíme strach?

Ten kdo je více vnímavý řekne, že to bude asi špatnou energii nebo tmavými, oprýskanými zdmi a zaostalým vzhledem celého vnitřku, kde není nic než prázdno a smutek, kde neproudí žádné světlo a plíseň našla své místo. Kdoví, ale je jisté, že z takových domů jde opravdu strach. Jsou prázdné, studené a člověk má pocit, že vidí za oknem v horním patře někoho, kdo bydlel v domě před x lety a umřel.


Mnoho tvůrců hororových scén využívá k točení svých filmů právě takové prostředí. Je pravda, že si hodně domů a míst, kde bydlíme nese sebou energii všech lidí, kteří zde bydleli. Někdy však stačí prostor vyčistit a pustit do něj světlo, vzduch, nové barvy, zbavit ho pavučin a vnést život. 

Podívejte se na můj dnešní výběr strašidelných domů:

Mnohé prostory potřebují oživit, potřebují cítit lidskou radost, lásku a péči, protože jinak jsou jako zahrada, i o tu se musíte starat, aby nezarostla plevelem.

Jaký dům vám připadá nejvíce strašidelný? Napište nám.

(Zdroj obrázků: static2.businessinsider.com,pxleyes.com,maroonbeard.com/,assets.site-static.com,i.huffpost.com,vertexsmb.com,netdna.tinyhouseblog.com,theluxuryspot.com,petapixel.com,barnesandnoble.com, bloodygoodhorror.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.