Byty,  Interiér

Jednoduché vychytávky, se kterými doladíte interiér

Máte pocit, že vašemu interiéru něco chybí? Není to možná nic z vybavení, máte přeci všechno, co jste chtěli nebo potřebovali. Uklizeno také je, ale přesto vám něco na domácnosti nesedí? Není to tak perfektní, jak jste si představovali. Co však pro to udělat? Čím svému interiéru „přilepšit“ a vůbec, co za tím pocitem stojí?

I drobnosti hrají roli

Někdo nad těmi radami možná mávne rukou, vždyť i bez nich to jde a člověk žije. To ano, žije. Nicméně každý z nás nemá ideální bydlení, kde je dostatek prostoru, žádné malé místnosti, spousta místa na skříně, televizi a vanu se sprchovým koutem v jednom. Mnohdy žijete v panelovém domě, kde je prostor značně omezen. I pro tyto případy existují tyto vychytávky, které opticky prostoru pomohou, a vy se budete jednoznačně cítit lépe.

Záclony? Jedině vysoko!

Pravdou je, že malá místnost potřebuje každý zásah, aby vypadala co možná nejlépe. Upustili jste od sytých a tmavých barev, pokoj zdobí světle žlutá nebo zelená, ale stále to není ono? Podívejte se na záclony. Jak jsou pověšeny? Těsně u oken? Zvedněte je o pár centimetrů. Pověsíte-li záclony blíž ke stropu, okna budou ve skutečnosti opticky vypadat větší.

Žádný chaos v kuchyni!

Kuchyň je místem, kde si děláte jídlo, proto v ní musí panovat pořádek. Vždy naklizeno a čisto a přesto si myslíte, že v ní je tak trošku chaos? Mohou za to magnetky na lednici. Někdy totiž mohou způsobit, že vaše kuchyň působí poněkud neuspořádaně a chaoticky. Místo toho si pořiďte magnetickou tabuli a své úlovky v podobě magnetek umístěte bokem.

Bez botníku ani ránu

Botník nejen chrání boty před případným zničením a prachem, ale také dodává předsíni řád. Máte boty rozházené po půlce předsíně? Pak to určitě nevypadá uspořádaně a dobře. S botníkem bude ale všechno jinak. Jako mávnutím kouzelného proutku dostane předsíň zase svou původní podobu.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.