Nýtovací kleště
Komerční články

Každou lepší dílnu doplní i nýty a nýtovací kleště

Ne každý je tak nějak zručný od přírody a pouští se o víkendech a ve volném čase do výroby čehokoli. Naopak, jsou lidé, kteří se domácímu kutilství vysloveně brání. Takovou základní domácí dílničku má ovšem v bytě či domě skutečně každý. Těžko asi existuje domácnost, ve které by chybělo kladívko, šroubovák a zavařovačka plná šroubků, hřebíčků a matiček. A ať už je náš vztah k ručním pracím a kutilství jakýkoli, zřejmě se nikdo občas nevyhne drobné opravě, výměně baterie anebo zatlučení hřebíčku do zdi pro zavěšení obrázku.

Nýtovací kleště
Nýtovací kleště

Takže se asi i naše základní dílna postupně rozšiřuje – podle toho, co zrovna potřebujeme. Velice často je to právě základní spojovací materiál. Vedle už zmíněných šroubků, hřebíčků a matic mohou přibýt třeba i nýty. Možná nejsou tak frekventované, nicméně jsou velice praktické. A jestliže se rozhodneme obohatit jimi svou dílnu, měli bychom zvážit zároveň s nýty koupi i nýtovacích kleští a matic. Nýtovací kleště stejně jako nýtovací matice doplňují základní vybavení.

Nýty se prodávají v sadách většinou po padesáti kusech. Vybrat si můžete z několika velikostí. Podle toho pak je třeba volit velikost nýtovacích matic. Kleště mají výměnné nýtovací hlavy, takže je lze používat pro různé velikosti nýtů. Jsou vyrobeny z kvalitního pevného materiálu a většinou mají pogumované rukojeti pro pohodlné uchopení. Nabídka je široká, takže je určitě z čeho vybírat. Sady nýtků stojí pár drobných a ani kleště a matice vás nezruinují. Mít je v zásobě, třeba i jen pro jistotu, tedy určitě není od věci.

Nýty
Nýty

Tento sortiment můžete zakoupit na eshopu „Exteobchod.cz“, nebo přímo na adrese prodejny: Brno – Horní Heršpice, Železná 16a.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *