Bydlení,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Kuchyně,  Nábytek

Jsou police v kuchyni praktické? Dokážou nahradit skříňky?

Nedávno se mě kamarádka ptala, zda si má pořídit kuchyň s minimem skříněk, kde bude převaha polic. Její otázka mě nezaskočila, protože vím, že dnes jsou police v kuchyni hodně moderní a dodávají prostoru na domácnosti.

(zdroj obrázku: decosee.com)

Zvažovat pro a proti je asi nejlepší variantou pro každého, kdo si svoji kuchyň vybírá. Někdo touží po otevřených policích, kde si vystaví oblíbené dekorace, nádobí, mlýnek na kávu, skleničky a květiny. Jiný miluje košíkový systém, který si s policemi rozumí a vypadá hezky. Ono je to vždy o tom, zda vám vyhovuje pravidelný úklid, protože v otevřených policích počítejte s častým vytíráním prachu a také nádobí bude lepší před použitím pokaždé umýt. 

(zdroj obrázku: styledcanvas.com)

Do polic se vejde skoro stejná spousta věcí jako do skříněk. 

(zdroj obrázku: st.houzz.com)

(zdroj obrázku: homedit.com)

Uzavřené skříňky nabízejí možnost uschování všeho, co nemusí návštěva vidět. Méně se do nádobí, hrnců práší, avšak ne každý věnuje pak pozornost pravidelné čistotě.  Kamarádka si vybrala řešení univerzální, protože nemá čas na lítání s hadříkem. Zvolila spoustu uzavřených skříněk a mezi tím má jednu polici na vystavení dekorací. Jak máte řešenou kuchyň vy?

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.