Bydlení,  Byty,  Domy,  Inspirace pro bydlení,  Interiér,  Ložnice,  Nábytek

Ženy, oblečení, nákupy a skříně

Mít svoji osobní šatnu nebo obrovskou (prostornou) skříň je sen každého z nás. Většinou máme doma věci v jedné skříni a jsme rádi, že se nám tam všechny naše věci vejdou. V případě nouze nám slouží pojízdné šatní stojany, vestavěné skříně na chodbách a jindy končí oblečení, kabelky, tašky, boty v krabicích a úložných boxech. Záleží na velikosti bytu a ne vždy nám například malý byt nabídne to, co zrovna potřebujeme. 

(zdroj obrázku: dailymail.co.uk)

Máte někdy pocit, že vaše skříň praská doslova ve švech?  Jak často si děláte ve svých věcech pořádek? Patříte k těm, co se neumí s žádným zakoupeným kouskem rozloučit, i když ho vůbec nenosíte? Pak vítejte ve světě žen. Ne, že bych chtěla opomenout muže, ale svět žen je trošku v tomto směru jiný. 

Milujeme být hezké a rády nakupujeme nejen oblečení, ale i doplňky a jiné drobnosti. Dost často máme pocit, že ve skříní toho moc není a bezradně stojíme a říkáme si, co vybrat na sebe. Asi se nikdy nezměníme, pokud jsou peníze a nemusí se zrovna šetřit, nenechá nás žádná pěkná věc chladnou. Vždy si řekneme, že se jednou bude hodit pro nějakou příležitost a prostě ji koupíme (hlavně ty ve slevě). A stejně pak stojíme u skříně a zoufale hledáme, v čem jít ven.

(zdroj obrázku: stlouisclosetco.com)

Kam dát další nové věci, když už není v šatníku místo? 

Budete muset vytřídit staré bundy, kabáty, oblečení, kabelky, šátky, čepice, opasky, boty a zhodnotit, jaké kousky nosit nebudete a co podarujete nebo vyhodíte. I vaše skříň potřebuje dýchat. Pořádek ocení každá z nás, a proto pokud zjistíte, že už ztrácíte přehled ve věcech, udělejte si čas na úklid a uvolníte tak místo na další nové věci. 

U nás doma máme vestavěné skříně na chodbě, kde se dávají kabáty a sezónní oblečení. Nahoře v oddělené části máme uložené boty, které se zrovna nenosí. V pokojích nám slouží skříně pro oblečení, ve kterém běžně chodíme, každý máme svůj prostor pro věci. Pořádek ve skříních dělám cca co měsíc. Toužím tajně po šatně, snad se mi sen jednou splní. Jak jste na tom vy? Máte velkou skříň nebo šatnu? 

(zdroj obrázku: thestoragecabinet.com)

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *