Komerční články

Kvalitní betonové střešní tašky Bramac

Hledáte kvalitní střešní krytinu? Bramac dodává jak pálené střešní keramické tašky, tak tašky betonové. Navíc je výhradním dovozcem plechové krytiny Decra, které se těší vysoké oblibě po celé Evropě. Prohlédněte si katalog produktů Bramac a vyberte si střešní krytinu na celý život! Téměř třicet let zkušeností vám zaručí kvalitu výrobků i záruční lhůtu až čtyřicet pět let!

Betonové střešní tašky Bramac classic

Pokud sázíte na ověřenou klasiku v kombinaci s nadčasovým materiálem, je to skvělá volba. Klasická betonová taška Bramac, jinak známá jako Bramac alpská, nabízí minimalistický tvar a snadnou pokládku i na ne zcela rovný krov. Použitá technologie navíc zaručuje odolnost vůči UV záření, a tak i barevnou stálost. Vítr, mráz ani kyselý déšť si na vaši střechu jen tak nepřijde! Betonová krytina je na první i druhý pohled k nerozeznání od krytiny z keramických pálených tašek. Často je o cenově o něco dostupnější a je vhodná i krovy, které nejsou perfektně rovné, což oceníte zejména při rekonstrukcích.

Bramac nabízí řešení také pro památkové objekty

S rekonstrukcí historických objektů je kříž. Bramac vám může usnadnit alespoň rekonstrukci střechy. Nabízí totiž kvalitní a historicky věrnou keramickou střešní krytinu. V katalogu najdete mnoho tvarů šablon, z nichž je výraznější je takzvaný prejz a Bramac bobrovka. V obou případech jde o tradiční historickou krytinu, která je však nadstandardně těžká a krov musí být ve velmi dobrém stavu, aby ji bylo možné bez problému uložit. Bramac bobrovka se svým tvarem skvěle hodí také pro střechy, které mají vikýře či volská oka nebo mansardu.

Střešní krytina lehká Bramac

Většina zákazníků si pod názvem Bramac vybaví kvalitní keramickou střešní tašku s dlouhou zárukou. Kromě keramických a betonových výrobků však Bramac nabízí také řadu doplňků, izolační a okapový systém nebo solární panely. Bramac je také dovozcem kvalitní plechové střešní krytiny značky Decra. Jedná se o lehkou plechovou střešní krytinu, která odolává i těm nejnáročnějším horským podmínkám. Je to skvělé řešení pro ploché a pultové střechy, nebo šikmé střechy s malým sklonem. Protože se jedná o lehkou krytinu, nezatíží příliš krov, a ten je tak připraven pojmout další zatížení například od sněhové nadílky!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *