Obrazy na zeď
Komerční články

Obrazy na zeď: V zajetí moderny a něžné elegance

Asi každý z nás si pod pojmem obraz představí dílo nějakého slavného mistra, které je zarámováno a visí někde na zdi. Ano, tato představa není nijak zvláštní, nicméně v současné době existuje obrovské množství nejrůznějších formátů obrazů, které vypadají vkusně, a není problém volit je do interiéru jakékoli budovy. Klidně se může jednat o velkoplošná díla vypadající moderně a hlavně neotřele. V některých obývacích pokojích, koupelnách nebo jiných místnostech se můžete cítit maximálně komfortně a návštěvy budou žasnout. V jaké formě obrazy zvolíte, je také na vás. Může se jednat o klasické zarámované, anebo nálepky, tapety, případně jiné varianty uměleckých děl. My se v následujících řádcích zaměříme spíše na motivy. Jak se společně přesvědčíme, je jich doslova a do písmene moře. Pokusíme se na ně upozornit v souvislosti s jednotlivými místnostmi v interiéru.

https://myloview.cz/obrazy/podle-interieru/loznice/
https://myloview.cz/obrazy/podle-interieru/loznice/

Něžná a romantická ložnice

Ložnice je místem spánku a relaxu. Rozhodně by tady neměly být obrazy, které jsou nějak ostré, hrubé anebo navozují pocity úzkosti a strachu. Výbornou volbou jsou například romantické výjevy. Jemnost, láska a porozumění jsou přesně ty pocity, jež potřebujete při odpočinku mít. Velmi oblíbenými tvary jsou především srdce anebo není problém volit i poněkud abstraktnější provedení. Jmenovat bychom mohli především siluety postav s nejrůznějšími šátky nebo jinými motivy. Vše vypadá tajemně, nicméně nikoli nějak chmurně a člověk si při pohledu na obrázek může domýšlet spousty věcí.

Koupelna s motivem vody a intimity

Koupelna nepatří mezi místnosti, které by byly nějak výrazně často protěžované z pohledu dekorací. Když si vezmeme většinu těchto místností, vyznačují se především přítomností elegantního obložení a moderních zařizovacích předmětů. Jen takovýto komplet bohatě stačí k tomu, aby koupelna vypadala stylově. Krásné tapety a obrazy na zeď umí i z koupelny vytvořit dokonalý prostor. Nejčastěji se prosazuje motiv vody, a to v nejrůznějších podobách. Kapky vody, případně tekoucí proud navodí tu správnou atmosféru a promění koupelnu v neobyčejný prostor se vším všudy.

Dětské království

Děti potřebují ke svému životu nejen hračky a péči rodičů, ale také dokonalou atmosféru okolo sebe. Pokoj pro ně může být koncipován natolik skvostně, že se jak malí caparti, tak i odrostlejší děti budou cítit v jeho interiéru velmi příjemně. Jaké motivy se v těchto místnostech prosazují nejčastěji? Jednoznačně ty pohádkové. Která holka by nechtěla mít pokoj pojatý jako komnatu pro princezny? Jen velmi složitě bychom hledali kluka, jemuž by se nelíbil pokojí k podobný garáži. Stejně tak není problém vybavit tuto místnost krásnými obrázky zvířat a vytvořit si v jeho interiéru jakousi malou zoologickou zahradu. Mnohé děti milují i vesmír. Tak proč jim ho nedopřát?

Kuchyně musí mít vztah k jídlu

Slogan hovořící o tom, že člověk jí už samotnýma očima je bezesporu pravdivý. Pokud se podíváte na konkrétní pokrmy, často zjistíte, že vypadají nádherně. Okusíte-li je, zpravidla ještě lépe chutnají. Stejně tak se budete i v krásné stylové kuchyni cítit lépe. Oživit ji můžete moderními obrazy znázorňujícími kávu, jídlo, koření anebo cokoli dalšího, co s přípravou pokrmů jakkoli souvisí. Není problém vybírat ani motivy příborů nebo hrníčků či jiných předmětů, jež s fungování kuchyně a jídelny jakkoli úzce souvisejí. Celý komplet může vypadat hodně zajímavě. Především v případě, že si pořídíte stylové doplňky typu prostírání nebo talířů.

myloview.cz/obrazy/
myloview.cz/obrazy/

Fantazie je bezbřehá

Lidská představivost je v podstatě nekonečná a není potíž volit jakékoli motivy přesně podle individuálních představ. Moc hezky vypadají i fototapety, které symbolizují momenty, jež jste třeba prožili s těmi nejbližšími. Pocity štěstí tak můžete mít neustále na očích. Jinak ale není problém volit klidně i repliky nejrůznějších obrazů známých mistrů. Ty nemusí být nijak drahé a většina lidí se nedívá na to, jestli se jedná o originál, nebo nikoliv. Podívejte se na ostatně na myloview.cz, určitě se inspirujete a případně si vyberete.

 

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.