Vybíráme obraz do bytu. Jak na to?

0
186

Chcete ozvláštnit stěny vašeho bytu a nevíte, jak na to? Pokud je tomu skutečně tak, podívejte se s námi na několik tipů, jak vybrat ten pravý obraz. Takový, která nezklame. Nejprve začneme samotným motivem. Pokud je něco, co dnes zaručeně dominuje, jsou to abstraktní obrazy na stěnu. Ty jsou spojeny s velmi zajímavým, i když pro někoho velmi nesourodým motivem. Proto je možné zůstat také u klasiky, kam se řadí obrazy s motivy, jako je:

  • Krajina.
  • Květiny a příroda.
  • Jídlo a nápoje.

screen-perfektniobrazy-cz-afrika

Myslete i na velikost obrazu

Pokud máte vybraný motiv, můžete přejít k dalšímu konkrétnímu kroku, který s výběrem obrazu přímo souvisí. Jedná se o výběr jeho velikosti. Ta by měla odpovídat hlavně velikosti stěny, na kterou ho chcete umístit. Kromě těch nejmenších velikostí lze vsadit i na zajímavě vypadající velké provedení. V tomto případě doporučujeme levné vícedílné obrazy. Ty se dnes skládají z několika částí, které pověsíte těsně vedle sebe. Nejenom, že velmi zajímavě vypadají, ale společně na sebe navazují a vytvářejí tak jeden výsledný motiv. Na velké stěny opravdu volba, která zaručeně nezklame.

screen-perfektniobrazy-cz

Nezapomínejte také na typ obrazu

Již máte skoro vybráno. I proto nezapomínejte také na další důležitý krok, kterým je konkrétní typ pořizovaného obrazu. Máte rádi klasiku? Potom jsou to levné ručně malované obrazy, se kterými chybu skutečně neuděláte. Ne vždy se musíte držet tohoto směru, jelikož dnes lze hravě pořídit i oblíbené fotografie. Ty se hodí spíše do modernějších bytů. Opomíjet ale nesmíme ani naprosto unikátní varianty, které jsou hitem posledních let. Jsou to obrazy s hodinami. Ideální kombinace, která dokáže nejenom zaujmout s ohledem na svůj design, ale rozhodně potěší i svou celkovou praktičností, kterou nejenom v obývacím pokoji naplno oceníte. Zkuste jít i tímto směrem – zklamáni zcela určitě nebudete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno