Komerční články

Odborná správa SVJ v Praze

Jsme pražská realitní společnost v PPM, a. s. a již od počátku 90. let poskytujeme profesionální služby v oblasti správy bytových a nebytových prostor. Spolupracujeme se sdruženími vlastníků bytových jednotek (SVJ), developery, ale i s jednotlivými majiteli různých realit. Zajišťujeme odborný facility management, kompletní ekonomickou i technickou správu budov a plně také zastoupíme funkci předsedy SVJ.

Odborná správa SVJ v Praze

V roce 2019 již spravujeme v Praze a blízkém okolí přes 10 000 bytových jednotek a úzce spolupracujeme s množstvím významných developerských společností. V první řadě poskytujeme kompletní služby pro společenství vlastníků jednotek (SVJ). Zajišťujeme odbornou správu SVJ v Praze, ekonomickou i technickou správu budov, staráme se o účetnictví včetně online evidence nebo úklidové služby a údržbu zeleně. Do našich komplexních služeb se řadí také spolehlivá ostraha objektů, služby domácího manžela a především naše hlavní služba, kterou je odborné zastoupení pozice předsedy SVJ. V neposlední řadě disponujeme také komfortním pojištěním proti škodám způsobeným třetím stranám naší činností. A to až do výše 50 milionů Kč.

Profesionální předseda SVJ

Potýká se vaše společenství vlastníků jednotek (SVJ) s volbou členů výboru nebo náročné funkce předsedy? Nedaří se vám dlouhodobě najít zodpovědnou osobu, která by tuto náročnou pozici v čele statutárního orgánu svědomitě vykonávala? Neradit hospodaříte s vysokými částkami a objednáváte více služeb od různých dodavatelů? Pak pro vás máme snadné a rychlé řešení. Námi dosazený profesionální předseda SVJ převezme plnou odpovědnost a postaví se do čela vašeho SVJ. Díky tomu vaše SVJ docílí profesionálního hospodaření, ušetří nemalé náklady za provoz domu a zbavíte se odpovědnosti za případné škody způsobené třetím osobám. V neposlední řadě na sebe náš předseda SVJ vezme psychicky náročnou funkci, která vyžaduje odbornou kvalifikaci, pevné rozhodování a vysokou odolnost vůči stresu.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *