Bydlení

Sedací souprava jako nabíječka? Výrobci nábytku přicházejí s užitečnými technologickými novinkami.

Při koupi sedačky myslete na to, k čemu všemu vám má sloužit. Možná oceníte skryté USB porty nebo elektrické zásuvky.

Moderní sedačky nabízejí USB porty, elektrické zásuvky. Na některých sedačkách nechybí ani lednička. Zdroj: sedackyphase.cz

Propojení pracovního a soukromého života je aktuálním tématem. Lidé už striktně nepracují jenom v kancelářích, naopak rádi pracují i z domu a konkrétně v pohodlné sedačce v obýváku. Pokud i vy neradi trávíte svůj čas u pracovního stolu, máme pro vás pár technologických zajímavostí, které mohou vaši práci z domu zpříjemnit.

Pracovní stůl v područce

I výrobci nábytku myslí na to, že lidé nevyužívají obývák jenom ke sledování televize či odpočinku. Proto z jejich dílen čím dál více vychází multifunkční nábytek. Tento pokrok se nevyhnul ani sedacím soupravám. Sedačka se tak může stát i alternativou pro pracovní stůl. Pomůže vám v tom i výsuvný stolek v područce. Můžete se pohodlně uvelebit na sedačce a mít počítač přímo před sebou.

Díky výsuvnému stolku, můžete pracovat rovnou ze sedačky. Zdroj: sedackyphase.cz

Vybitý telefon? Žádný problém!

Nejen k práci dnes už neodmyslitelně patří i smartfon nebo tablet. Určitě se i vy někdy jen tak rádi uvelebíte v křesle a surfujete po internetu s chytrým zařízením v ruce. Pokud ale začne vašemu telefonu docházet energie, chtě nechtě se musíte zvednout a začít hledat nabíječku. Moderní sedací souprava ale nabízí i USB port ukrytý například v područce. Někdy nechybí ani elektrická zásuvka, která vám rovnou dobije i notebook.

Vychlazené osvěžení vždy po ruce

Pokud vám při práci nebo odpočinku, například při sledování fotbalového utkání, vysychá v krku, určitě vás potěší i nenápadná lednička zabudovaná v sedačce. Jednoduše si do ní ukryjete pivo či jiné chlazené nápoje nebo pochutiny. Díky těmto vychytávkám se vám ze sedačky vůbec nebude chtít vstávat.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.