Sedací souprava jako nabíječka? Výrobci nábytku přicházejí s užitečnými technologickými novinkami.

0
415
Moderní sedačky nabízejí USB porty, elektrické zásuvky. Na některých sedačkách nechybí ani lednička. Zdroj: sedackyphase.cz

Při koupi sedačky myslete na to, k čemu všemu vám má sloužit. Možná oceníte skryté USB porty nebo elektrické zásuvky.

Moderní sedačky nabízejí USB porty, elektrické zásuvky. Na některých sedačkách nechybí ani lednička. Zdroj: sedackyphase.cz

Propojení pracovního a soukromého života je aktuálním tématem. Lidé už striktně nepracují jenom v kancelářích, naopak rádi pracují i z domu a konkrétně v pohodlné sedačce v obýváku. Pokud i vy neradi trávíte svůj čas u pracovního stolu, máme pro vás pár technologických zajímavostí, které mohou vaši práci z domu zpříjemnit.

Pracovní stůl v područce

I výrobci nábytku myslí na to, že lidé nevyužívají obývák jenom ke sledování televize či odpočinku. Proto z jejich dílen čím dál více vychází multifunkční nábytek. Tento pokrok se nevyhnul ani sedacím soupravám. Sedačka se tak může stát i alternativou pro pracovní stůl. Pomůže vám v tom i výsuvný stolek v područce. Můžete se pohodlně uvelebit na sedačce a mít počítač přímo před sebou.

Díky výsuvnému stolku, můžete pracovat rovnou ze sedačky. Zdroj: sedackyphase.cz

Vybitý telefon? Žádný problém!

Nejen k práci dnes už neodmyslitelně patří i smartfon nebo tablet. Určitě se i vy někdy jen tak rádi uvelebíte v křesle a surfujete po internetu s chytrým zařízením v ruce. Pokud ale začne vašemu telefonu docházet energie, chtě nechtě se musíte zvednout a začít hledat nabíječku. Moderní sedací souprava ale nabízí i USB port ukrytý například v područce. Někdy nechybí ani elektrická zásuvka, která vám rovnou dobije i notebook.

Vychlazené osvěžení vždy po ruce

Pokud vám při práci nebo odpočinku, například při sledování fotbalového utkání, vysychá v krku, určitě vás potěší i nenápadná lednička zabudovaná v sedačce. Jednoduše si do ní ukryjete pivo či jiné chlazené nápoje nebo pochutiny. Díky těmto vychytávkám se vám ze sedačky vůbec nebude chtít vstávat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno