Žaluzie
Komerční články

Stylové, komfortní a vysoce funkční. To jsou moderní žaluzie a rolety

Když si pořídíte nová okna, je potřeba se zaměřit také na systémy stínění. Tady se vždy nabízí hned několik variant, které se mohou lišit způsobem instalace a samozřejmě cenou. Systémy stínění jsou každopádně důležité z toho důvodu, že nám dokáží navodit v domě či bytě příjemné klima. Právě proto si je ostatně pořizujeme. Ostré letní slunce dokáže být velmi nepříjemné a na jižní straně nadměrně ohřívat interiér. V současnosti se používají stále sofistikovanější systémy. O některých z nich si řekneme v našem článku.

Žaluzie
Žaluzie

Žaluzie pro každé podmínky

Mezi ty sofistikovanější moderní systémy v současnosti patří zejména venkovní žaluzie. Ty totiž dokáží místnost nejen odstínit od slunečního svitu, ale hlavně, vzhledem k instalaci vně budovy, neohřívají vzduch v místnosti. Vlastní lamely, které jsou nahřívány sluncem, totiž nejsou v místnosti, jako je tomu u žaluzií v interiéru. Pokud vám jde o maximální komfort, potom doporučujeme žaluzie právě tohoto typu. Jejich nespornou výhodou je také systém ovládání, který může být na elektromotor. Rovněž jejich používání je tak velice komfortní. Vadou na kráse ovšem může být o něco vyšší cena tohoto systému. Každopádně na výběr máte také klasické žaluzie do interiéru, které mohou být v provedení jako: 

  • Horizontální žaluzie
  • Vertikální žaluzie
  • Dřevěné žaluzie
  • Žaluzie pro střešní okna

Moderní rolety dodají vašemu interiéru eleganci

Mezi moderní stínící prvky patří také rolety. Rovněž ty mohou být instalovány také venku, kde mohou dobře plnit dokonce bezpečnostní funkci. A opět je lze ovládat elektromotorem. Interiérové rolety za skvělé ceny jsou podobně jako žaluzie v mnoha variacích. Mají mnoho stylových provedení, zajímavých látek a mohou hrát mnoha barvami. Samozřejmostí jsou také různé vzory v moderních pestrých barvách. Můžete zvolit dokonce velmi originální bambusové rolety.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.