Domů / Vaření / Thermomix – užitečný pomocník do kuchyně zastane téměř všechy přístroje

Thermomix – užitečný pomocník do kuchyně zastane téměř všechy přístroje

Všimli jste si, že Vás v kuchyni omezuje příliš mnoho špatně skladovatelných a nevzhledných přístrojů? Zbavte se jich! Už je nebudete potřebovat. Vyzkoušeli jsme pro Vás nový, mnohem praktičtější a stylový, kuchyňský robot Thermomix. Jde o úplnou novinku na trhu kuchyňských elektrospotřebičů a dokáže nahradit až 12 přístrojů. Odvede za Vás kvalitní práci a ušetří Vám spoustu vašeho drahocenného času.

Malý, stylový a kvalitní

Thermomix je opravdu spolehlivý kuchyňský robot který dokáže mixovat, vážit, míchat, mísit, vařit (i v páře), šlehat, emulgovat, kontrolovaně ohřívat, hníst i sekat. Nezabere spoustu místa a vypadá velmi elegantně. V kuchyni vám zpříjemní náladu a odvede za vás kvaitní práci. Navíc je navržen s ohledem na maximální bezpečnost a s vařením vám tak mohou pomáhat i vaše děti. Překvapivě nízká spotřeba energie je šetrná k životnímu prostředí a potěší i vaši kapsu. Jednotlivé úkoly provádí velmi rychle a kvalitně, takže budete mít mnohem více času na to, co vás opravdu baví. Hodiny strávené u plotny jsou už minulostí s tímto výrobkem od společnosti Vorwerk.

Zdravé vaření v páře

Robot umí i vařit v páře. Díky tomu si budete moct dopřát své oblíbené pokrmy bez použití nezdravých tuků a ochucovadel. Varoma mísa Vám také pomůže proměnit čerstvé potraviny v lahodné pokrmy, aniž by ztratily pro naše tělo hodně potřebné vitamíny– konečně můžete vařit zdravě!

Dlouhá životnost a praktické použití

Thermomix se vyznačuje vysokou životností. Při každodenním provozu vydrží až 15 let. Přístroj Vám domů dopraví osobní poradce, který vám také předvede jak tento malý génius lehce zvládá všehny vlastnosti v praxi. Thermomix je zkrátka ideální dar, který vaše blízké rozhodně neurazí, ale naopak jim zpříjemní práci v kuchyni a ušetří čas.

Zdroj obrázku: www.thermomix.vorwerk.cz/cz/thermomix/prehled/

Všimli jste si, že Vás v kuchyni omezuje příliš mnoho špatně skladovatelných a nevzhledných přístrojů? Zbavte se jich! Už je nebudete potřebovat. Vyzkoušeli jsme pro Vás nový, mnohem praktičtější a stylový, kuchyňský robot Thermomix. Jde o úplnou novinku na trhu kuchyňských elektrospotřebičů a dokáže nahradit až 12 přístrojů. Odvede za Vás kvalitní práci a ušetří …

Přehled recenzí

Funkce
Kvalita zpracování
Cena
Celkový dojem

Shrnutí: Thermomix obstál na výbornou a aspiruje na jednoho z nejlepších pomocníků v kuchyni vůbec. Jediným "nedostatkem" je o něco vyšší pořizovací cena, která se však brzy vrátí na ušetřených nákladech.

Hodnocení uživatele: Buďte první!
90

O Adams

Jeden komentář

  1. Já mám Thermomix už dlouho a musím potvrdit, že je to ideální pomocník pro rodinu, nebo když vaříte pro návštěvy. Oceňuji, že když přijdu z práce a návštěva má dorazit za hodinu po mě, tak si nemusím vybírat, jestli je menší zlo mít doma nepořádek, nebo neuvařeno a dodělávat vše před hosty. Takhle si všechno „naházím“ do Thermomixu, v mezičase uklidím a můžu se věnovat hostům 😉 Navíc ušetřím hromadu ušpiněného nádobí a moje jídlo se nikdy nepřipálí, nepřevaří, ani nedovaří 😀 Takže doporučuji!

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.