Vaření

Thermomix – užitečný pomocník do kuchyně zastane téměř všechy přístroje

Všimli jste si, že Vás v kuchyni omezuje příliš mnoho špatně skladovatelných a nevzhledných přístrojů? Zbavte se jich! Už je nebudete potřebovat. Vyzkoušeli jsme pro Vás nový, mnohem praktičtější a stylový, kuchyňský robot Thermomix. Jde o úplnou novinku na trhu kuchyňských elektrospotřebičů a dokáže nahradit až 12 přístrojů. Odvede za Vás kvalitní práci a ušetří Vám spoustu vašeho drahocenného času.

Malý, stylový a kvalitní

Thermomix je opravdu spolehlivý kuchyňský robot který dokáže mixovat, vážit, míchat, mísit, vařit (i v páře), šlehat, emulgovat, kontrolovaně ohřívat, hníst i sekat. Nezabere spoustu místa a vypadá velmi elegantně. V kuchyni vám zpříjemní náladu a odvede za vás kvaitní práci. Navíc je navržen s ohledem na maximální bezpečnost a s vařením vám tak mohou pomáhat i vaše děti. Překvapivě nízká spotřeba energie je šetrná k životnímu prostředí a potěší i vaši kapsu. Jednotlivé úkoly provádí velmi rychle a kvalitně, takže budete mít mnohem více času na to, co vás opravdu baví. Hodiny strávené u plotny jsou už minulostí s tímto výrobkem od společnosti Vorwerk.

Zdravé vaření v páře

Robot umí i vařit v páře. Díky tomu si budete moct dopřát své oblíbené pokrmy bez použití nezdravých tuků a ochucovadel. Varoma mísa Vám také pomůže proměnit čerstvé potraviny v lahodné pokrmy, aniž by ztratily pro naše tělo hodně potřebné vitamíny– konečně můžete vařit zdravě!

Dlouhá životnost a praktické použití

Thermomix se vyznačuje vysokou životností. Při každodenním provozu vydrží až 15 let. Přístroj Vám domů dopraví osobní poradce, který vám také předvede jak tento malý génius lehce zvládá všehny vlastnosti v praxi. Thermomix je zkrátka ideální dar, který vaše blízké rozhodně neurazí, ale naopak jim zpříjemní práci v kuchyni a ušetří čas.

Zdroj obrázku: www.thermomix.vorwerk.cz/cz/thermomix/prehled/

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.