Dětský pokoj
Komerční články

Udělejte radost i těm nejmenším a dopřejte jim stylové doplňky v dětských pokojích

Děti jsou budoucností nás všech. I když zlobí, křičí, brečí, chvilku neposedí, vstávají otravně brzy a dělají neskutečný svinčík, stejně je milujeme. Každý rodič ovšem musí uznat, že i přes nezměrnou lásku má občas rád takové chvíle, kdy si dítě zaleze do dětského pokoje a my pak máme alespoň nějaký čas pro sebe. V takovém případě je nutné z dětského pokoje vybudovat takový přístav, kam se dítě vždy rád uchýlí a bude se v něm cítit příjemně.

Dětský pokoj
Dětský pokoj

Interiérový design pokoje pro děti je vždy takovým specifickým oddílem, protože má zcela jiná pravidla než ostatní. V tomto případě se kýčovité obrázkové doplňky vítají a čím víc barev, tím ve výsledku lépe. Pojďme si tedy říci o některých věcech, které by v pokoji vašeho dítěte prostě neměly za žádnou cenu chybět.

Čím si vaše dítě zaslouží vybavit dětský pokoj?

  • postýlka s nějakým netradičním motivem
  • hračky kam se podíváš
  • pastelky a různé další potřeby na malování
  • hry rozvíjející logické přemýšlení
  • krásný koberec s motivy oblíbených pohádek
  • dětský stoleček s dětskou židličkou
  • záclony s motivy

Postýlky netradiční tvarů a motivů se v poslední době stávají opravdovým hitem. Vašemu synovi by určitě udělalo radost, kdyby měl možnost usínat v postýlce, která připomíná auto. Dívky by zas ocenily třeba potisky jednorožců. Zkrátka se řiďte tím, co má vaše dítě rádo.

Hračky do dětského pokoje prostě patří. A radši zaplnit hračkami dětský pokoj, než-li ostatní místnosti, které mají sloužit výhradně vám. Samozřejmě je pak také dobré dohlížet na pořádek v pokoji a učit dítě po sobě hračky uklízet.

Pastelky, voskovky, vodovky, fixy a další potřeby jsou základem každého malého malíře. Dopřejte své ratolesti možnost kreativního vyžití a rozhodně mu alespoň nějaké kreslící potřeby pořiďte.

Děti by si neměli jen hrát, ale také přitom občas zapojit logické myšlení. Proto se zkuste ve specializovaných obchodech poradit s prodejci, jaká hra tohoto typu by se hodila pro vaše dítě.

Vhodným doplňkem dětského pokoje je krásný dětský koberec, který na sebe vždy strhne pozornost a vaše dítě vás za něj bude milovat. Nejlépe, aby měl motivy jeho oblíbené pohádky a máte vyhráno – už jej z pokoje nedostanete.

Kde by si dítě malovali, když by postrádalo malý stoleček a židličku? Obojí do pokoje pro děti rozhodně patří.

Při usínání pak budou vaši nejmenší jistě rádi za pohled do oken, kde uvidí záclony pro děti dle jejich oblíbených motivů. Usínání pak získá zcela jiný rozměr!

Nad tímhle vším byste měli začít přemýšlet, pokud si přejete, aby se dítě ve svém dětském pokoji cítilo šťastně.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.