Komerční články

Vybíráme dveře do našeho interiéru

Rekonstruujete svůj dům nebo byt? Pokud ano, jistě řešíte i otázku dveří. Samozřejmě ty hlavní, vchodové, by měly splňovat několik vlastností, jako je:

  • Důraz na kvalitu
  • Důraz na bezpečnost
  • Důraz na dobrou tepelnou izolaci

Jsou ale ještě druhé typy dveří. Konkrétně tedy dveře interiérové. Ty mohou být součástí našich pokojů, kde vytvoří tolik potřebné soukromí. Mezi nejvyužívanější dnes patří interiérové dveře se sklem. Ty jednoduše oddělí dané místnosti a přitom mohou propouštět tolik potřebné světlo. Ideální volba do ložnic, obývacích pokojů, stejně jako dětských pokojů.

shutterstock_94811542

Rozhodovat může i typ dveří

I to hraje při výběru poměrně velkou roli. Pokud budeme konkrétní, tak máme na výběr ze dveří klasických, nebo také posuvných. Druhá varianta se hodí hlavně do interiérů, kde chceme uspořit místo – tedy hlavně do malých bytů a místností. S ohledem na typ ale vybíráme také to hlavní, a to různé typy kliček. I ty samozřejmě mohou dodávat dveřím nejenom unikátní vzhled, ale jsou základním prvkem pro bezproblémovou funkčnost. Dnes se můžeme setkat s možnostmi, kam patří třeba kování rozetové a celoštítové, stejně jako můžeme koupit kliky nerezové, nebo standardní úchyty na již zmíněné posuvné typy dveří.

Jaký materiál? Rozhodně dřevo

Čeho jsme se ještě nedotkli, to je volba konkrétního materiálu. Zde bychom zcela určitě neměli dělat kompromisy a zvolit to nejlepší, co je na trhu k dostání. Nikoho asi nepřekvapí, že je to dřevo. Proč? Jelikož je spojeno s jednoduchou údržbou, vysokou kvalitou a pevností, stejně jako dlouhou životností. Navíc ho můžeme využít i v dalších oblastech interiérů. Nabízíme tatranský profil s perodrážkou, který je ideální volbou na různá obložení v interiérech, ale dokonce i exteriérech. A jelikož dřevo rozhodně neztrácí svůj styl ani v moderních interiérech, buďte si jisti, že ani vy s ním chybu zaručeně neuděláte!

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *