Bydlení,  Dekorace,  Interiér

Hit dekorací – moderní kompozice rámečků

V poslední době jsou trendy malé rámečky, které pověsíte na zeď ve větších nebo menších tvarech. Může to být tvar srdíčka, čtverce nebo jednoduše nějaká ta mozaika. Dohromady to může tvořit obraz nebo v rámečcích mohou být třeba fotografie, kde budete mít fotografie, které vám připomenou zásadní okamžiky vašeho života.

Dekorace, která neomrzí

Rámečky mohou mít spoustu možností využití. Můžete do nich vložit nejen rodinné fotografie, ale například také fotografie vámi oblíbených měst, míst, černé skicy, vaše vlastní obrázky nebo jednoduše jen motiv, který máte rádi. V posledních letech velmi oblíbená dekorace, kterou můžete obměňovat neustále, podle potřeby nebo podle toho, co se vám zrovna líbí.

Jde o poměrně výrazný prvek, proto pozor, není dobré je dávat do místností, kde chcete spíš relaxovat a celkově se uklidnit. Takže například do ložnice a dalších pokojů, kde hodláte odpočívat, se moc nehodí, protože jsou výrazné a přitahují pozornost. Skvěle se hodí například do předsíně nebo také do obývacích pokojů. Tím, že jsou výrazné, všichni, kteří mají rádi minimalismus, jistě zajásají, protože není nutno pořizovat další a další dekorace.

Myslete na celkovou kompozici

Předtím, než začnete věšet jednotlivé obrázky, myslete na to, že by měly dávat nějaký smysl. Vyplatí se vám zauvažovat nad celkovou kompozicí a podobou, zejména pokud budete věšet obrázky nebo cokoliv jiného. Není dokonce od věci, když si předem kompozici načrtnete. Nejste si zcela jistí, že to zvládnete? Nemusíte sahat rovnou po jednotlivých rámečcích, ale můžete použít tapety, které jsou jednoduché, stačí jen nalepit. Pak už můžete rozmístit obrázky nebo fotografie tak, jak budete potřebovat nebo chtít.

Myslet musíte také na to, aby všechno působilo jednotným dojmem. Sáhněte proto vždycky po podobném motivu a to nejen fotek, ale také jejich barevnému ladění. Rovněž vybírejte také rámečky, které budou stejně barevné, ve stejných tvarech. Samozřejmě pro moderní vzhled můžete sáhnout po různých velikostech.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.