Komerční články

Ještě nemáte bazén? Využijte akční nabídky a nechte si ho postavit!

[dropcap]M[/dropcap]áte krásnou rozlehlou zahradu a ke spokojenosti vám chybí už jen bazén. Dlouhá léta si ho přejete pořídit, ceny vás však odrazují a vy stále vyčkáváte a rozmýšlíte, zda si toto příjemné a pohodlné koupání dopřát nebo zda raději peníze vyměnit za dovolenou u rybníka v Čechách nebo u moře. Skvělá akční nabídka od bazénového specialisty, firmy Albixon a.s., by vás však mohla zlákat natolik, abyste si svůj sen konečně splnili a bazén nechali postavit.

Snímka obrazovky 2014-04-07 o 11.52.15

Albixon připravil na polovinu dubna více než lákavou akci, a to 50% slevu na bazény i jejich zastřešení. Sleva je platná na všech prodejnách firmy a vztahuje se na top bazény vyrobené z revolučního materiálu Albistone, který je mechanicky i chemicky odolný, stálobarevný, pevný a především vydrží až 50 let. V katalogu naleznete dva typy těchto bazénů, a to samonosné modely a bazény přelivové, u kterých není třeba instalovat vyrovnávací nádrže a náklady na výstavbu se tak minimalizují.

Bližší informace o výše uvedených modelech získáte na oficiálních internetových stránkách www.albixon.cz. Kromě těchto typů zde naleznete ještě bazény laminátové, fóliové a nadzemní, jejichž výhody a nevýhody jsou na webu také detailně popsány. Za zmínku stojí i široká nabídka příslušenství bazénů, jejich zastřešení a případně i katalog vířivek, které jsou také velmi v oblibě.

[box type=“info“ ]

Zahradní bazén je radost, kterou by si měl možnost dopřát každý. Nejenže můžete smáčet horké tělo kdykoli se vám zachce, uchováte si soukromí, klid a příjemný požitek z koupání a letní bazénové radovánky ocení i děti. Využijte tedy akční nabídky od firmy Albixon, pořiďte si skutečně kvalitní bazén za polovinu jeho ceny a užijte si koupací sezónu ve vlastním.

[/box]

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.