Domů / Interiér / Kachlový krb nepatří jen na venkov

Kachlový krb nepatří jen na venkov

Většina lidí má ráda atmosféru, která panuje při posezení u krbu. Romantických večerů, kdy v krbu praská dřevo a příjemné teplo sálá celou chalupou se chce jen málokdo vzdát, proto si stále více lidí pořizuje krb také do svého vlastního domu.

shutterstock_23798215

Pokud vám není cizí venkovský styl, nemusíte se oblíbeného aranžmá vzdávat ani při výběru krbu.  Stačí se poohlédnout po kachlovém, nebo chcete-li keramickém krbu, který je mezi zákazníky stále populárnější.

A důvodů je hned několik. Jednak je to vzhled kachlového krbu, který dodá na útulnosti každému prostoru. A pak jeho varibilita a velmi široké možnosti použití a téměř nepřeberné množství obkladových materiálů. Díky tomu může být kachlový krb vyroben na míru, tak aby perfektně zapadal do jakéhokoliv interiéru, včetně moderních místností, které s venkovským prostředím mají pramálo společného.

Kromě širokého množství obkladů, nabízí výrobci keramických krbů také několik typů krbových vložek a jejich prosklení, od těch jednoduchých a hladkých, až po rohové či panoramatické prosklení.

Cena kachlového krbu se zamozřejmě odvíjí od provedení a zaplatit za něj můžete deset, ale i sto tisíc korun.

 

O Vesela

Jeden komentář

  1. Já jsem si pořídila kachlový krb za 48 000kč. Spolehlivě vytopí celý byt (95m2) a ještě díky němu ušetříme na energiích. Každý, kdo stále váhá s pořízením krbu, by si měl krb pořídit. Je to estetické a ekonomicky výhodné.

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.