Bydlení,  Interiér,  Tipy & praktické informace

Multifunkční myčka na nádobí – co v ní můžete dále umýt? 3

Snažíte se nacházet stále nové možnosti, jak využívat jednotlivé spotřebiče v domácnosti? Chcete po nich víc, než je běžné? I když to prodejci nedoporučují, boty můžete prát v pračce, mnoho lidí to tak dělá a nemůže si tento proces vynachválit. Jiní se toho trochu bojí, ale jakmile tuto metodu vyzkouší, nebudou už dělat nic jiného. Víte, že můžete podobně kreativně využít také myčku na nádobí? Nemusí vám nutně jen pomoci s mytím nádobí. Umí umýt takřka vše, na co si jen vzpomenete. A někdo v ní dokonce zavařuje! Co všechno může pomoci umýt?

Myčka a generální úklid

Na první pohled obyčejný kuchyňský přístroj, který vám usnadní mytí nádobí umí daleko víc. Ve chvíli, kdy se chystáte na generální úklid, ať už před Vánocemi nebo na jaře, důvodů, proč neustále namáčet ruce do vody a něco omývat či mýt je velká spousta. Právě myška na nádobí může pomoci a ještě ušetřit!

Další drobnosti

Do myčky na nádobí můžete bez problémů dát také hřebeny, kartáče, spony do vlasů, skřipce a podobně. Ze všeho nejdřív odstraňte vlasy ze všech věcí, protože ty by mohly ucpat filtry a značně tak znepříjemnit práci. Můžete do myčky na nádobí přidat také například kolíčky na prádlo, solničky, věšáky, úchyty, obaly na nejrůznější věci a podobně.

Čištka u domácích mazlíčků

Myčka na nádobí nepomůže od všudypřítomných chlupů, které se u zvířecích mazlíčků objevují, ale může pomoci s čištěním misek na jídlo a vodu. Také může pomoci očistit kartáč, kterým psa či kočku češete, pomůže vydesinfikovat hračky a někdy také záchůdek, který používají zejména kočky.

Boty jako nové

Některé boty vydrží skoro všechno. Vypadají ošuntěle a ne úplně nově. Ovšem postačí je dát do myčky, snížit teplotu a boty budou po chvíli jako nové. Nechcete-li je dávat do pračky, pak je myčka ideální. Jaké boty do ní dát? Především boty gumové, letní crocsy, žabky nebo třeba takové boty, které vydrží nápor deště.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.