Komerční články

Vybavení pro dům i zahradu za nízké ceny nabízí Abstore.cz. Pořiďte si žebříky, stojan na kola a jiné.

S příchodem hezkého počasí se všichni ubíráme ven. Někdo pracuje na zahradě, opravuje dům, oddává se sportu či procházkám přírodou. Jestliže hledáte vybavení, které využijete v každém ročním období, jako jsou držáky na kola, stojany, hliníkové štafle či žebříky a další, to vše za výhodné ceny, zavítejte na stránky společnosti Abstore.cz.

Skladování kol v garážích i sklepech

Ať už máte doma jedno či více kol nebo koloběžek, jistě řešíte, jak je uskladnit, aby zabíraly co nejméně místa. Velmi praktické jsou držáky kol, které namontujete jednoduše na stěnu a kola na ně pověsíte. Montáže je naprosto snadná a zvládne ji skutečně každý. Vybrat si můžete držáky na jedno i více kol, volba je jen na vás.

Jestliže máte prostoru dostatek, nebo nechcete kola zvedat a věšet, pořiďte si některý z mnoha nabízených stojanů. Stojany na kola se vyrábí v mnoha podobách, můžete je přimontovat na stěnu, postavit do prostoru nebo sáhnout po typech, které se dají skládat k sobě, čímž jsou velmi variabilní a jsou oporou pro tolik kol, kolik právě potřebujete.

Hliníkové štafle a žebříky pro snadnou manipulaci a rychlou práci

screen-abstore-cz-hlinikovy-rebrik

K domu se bezesporu vztahují činnosti, u nichž vám hliníkové žebříky, schůdky nebo štafle nemohou chybět. Abstore.cz nabízí mnoho variant, které jsou stabilní, v různých velikostech, výškách, s rozdílným počtem stupínků či příček. Nechybí ani vyměnitelné protiskluzové plastové patky, které zajistí pevné stání.

[box type=“info“ ]

Abstore.cz vám navíc vámi objednané zboží doručí zdarma a to už od ceny objednávky 1 000 Kč bez DPH. Všechny nabízené výrobky jsou kvalitní, o spokojenosti zákazníků ostatně svědčí i hodnocení  Heuréky, kdy by nákup zde doporučilo hned 98% z nich. Uvidíte, že budete taktéž spokojeni jak s komunikací s prodejci, tak s žebříkem nebo stojanem na kola, který si vyberete.

[/box]

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *